×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Janīna, Linda
Otrdiena, 21. augusts, 2018
20. aprīlis, 2018
Drukāt

“Jaunā Vienotība” un premjeram virzīs Kariņu? (25)

Foto - Ivars BušmanisFoto - Ivars Bušmanis

Krišjānis Kariņš: "Mans viedoklis – Latvijā OIK izveidoja, lai konkrēti cilvēki nopelnītu naudu, aizbildinoties ar Eiropas klimata politiku. Pamatdoma ir veidot shēmas, lai liktu sabiedrības vairākumam maksāt – mēs turpinām dzīvot ar šīs domāšanas nastu."

Līdzšinējā partija “Vienotība” Saeimas vēlēšanās varētu startēt ar jaunu nosaukumu – “Jaunā Vienotība”, bet par Ministru prezidenta amata kandidātu izvirzīs eiroparlamentārieti Krišjāni Kariņu (V), šodien vēsta LTV raidījums “Panorāma”.

Raidījuma rīcībā esošā informācija liecina, ka “Jaunā Vienotība” būs partiju apvienība, kurā apvienosies “Vienotība”, partijas “Kuldīgas novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, kā arī “Tukuma pilsētai un novadam”. Pagaidām neesot zināms, vai jaunajā apvienībai izdosies sadarboties ar Latgales partiju.

“Jaunās Vienotības” identitāte arī turpmāk būs zaļa, bet ar jaunu logo.

Partija neoficiāli arī apspriedusi iespējamos sarakstu līderus un tie varētu būt ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs Rīgā, labklājības ministrs Jānis Reirs Zemgalē, Inese Lībiņa-Egnere – Kurzemē, bet Latgalē – ekspremjere Laimdota Straujuma.

Pagaidām lielākās neskaidrības ir par to, kurš būs Vidzemes saraksta līderis. Pirmajam numuram tiek apspriesta gan Hosama abu Meri, gan Kārļa Šadurska, gan Ainara Latkovska kandidatūra.

Bet par Ministru prezidenta amata kandidātu varētu tikt izvirzīts līdzšinējais Eiropas Parlamenta deputāts Krišjānis Kariņš, kurš, iespējams, Saeimas vēlēšanās nekandidēs.

Kā aģentūru LETA iepriekš informēja “Vienotības” preses sekretārs Sandris Sabajevs, tad 23.aprīlī notiks partiju “Vienotība”, “Kuldīgas novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, kā arī “Tukuma pilsētai un novadam” kopsapulce, lai lemtu par apvienības nosaukumu un premjera kandidātu.

Paredzēts, ka jaunveidojamās partiju apvienības kopsapulce notiks “Vienotības” birojā, Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12-3, plkst.16.30. Plkst.17.15 plānota preses konference par kopsapulcē pieņemtajiem lēmumiem.

Līdz šim neoficiāli izskanējis, ka par apvienības premjera kandidātu varētu kļūt kāds no Eiropas Parlamenta deputātiem – Krišjānis Kariņš vai Artis Pabriks.

Pievienot komentāru

Komentāri (25)

 1. Škidra muldēšana komentāros. Par Vienotību balsos un Saeimā tā tiks

  • Tas būtu lieliski. Jau tā veco komunistu un kolhozi priekšsēdētāju blice ir tīrā kaitniecīiba Latvijai. Izņemot, varbūt, Ozolu-Reiznieci, kura vismaz spēj domāt un izteikties, turklāt arī angļu valodā. Taču šodien pēc sižeta Nekā personīga man ir pilnīgi skaidrs, kas balso par viņiem.
   Kad mums reiz būs savs Makrons. Nekas šajā pasaulē nav perfekts, taču, ja salīdzina ar Kučinski vai Dūklavu, piemēram, tad nav brīnums, ka mīcāmies uz vietas.

 2. Juris.
  Kapēc zilajiem zaļš logo?

 3. Tā būs iespēja vienreiz to “mongoļtatāru”dialektu izslēgt no Latvijas politiskā diskursa.
  Toties nebūtu nekādu problēmu ar Latvijas aktīvu dalību Padomē, tostarp arī aizstāvot Latvijas intereses, nevis kā ir tagad, kad premjera vienīgā svešvaloda ir krievu, divus vārdus salikt EN nav spējīgs un tad arī sēž viens pats stūrī, kā novērots ārvalstu sižetos par Padomes sanāksmēm.

 4. Dižais Aicis jau Karinu pa muļķi pataisīja tajā Grīnberga lietā.. nu un vai ta Kariņš pārvalda to mongoļtatāru dialektu, bez tā jau Latvijā vāks,par apkopēju Maximā neņems!

 5. Latvijas ceļš, Tautas partija, Vienotība, ….

 6. Lai vieglas smiltis!

 7. Izvēlās parasti pēc padarītā nevis pēc nosaukuma.

 8. Nosaukumu mainit – stulbi, + rada nenopietnas attieksmes sajūtu.
  Kariņš – ir OK, tikai ar demagoģiju ZZS viņu var nospiest kā mušu, jo argumntācijā pie mums “tauta” neklausās.
  Vēl svarīgi tikt vaļā no Kampara.
  Tomēr, lai izdodās!

  • Piekrītu! ZZS komunistu-kolhozu priekšsēdētāju komandai (izņemot, varbūt, jaunos ZZS) būs grūti pretnostatīt Kariņa eiropeisko redzējumu un pieredzi. Uzskatu, ka izvēle ir laba.

   Tautas “argumenti” jau redzami komentāros. To nav, toties izlamāt, nogānīt, tur daudz prāta nevajag.
   Vienotība zaudēja Āboltiņas dēļ. Taču tas, kā izskatās, ir pārvarēts. Žēl, ka uz viņas altāra tika ziedoti jaunie, piemēram Smiltēns.
   Tagad Vienotības ekonomikas ministram jālabo iepriekšējo gudrīšu kļūdas OIK sakarā.
   Lai Vienotībai izdodas. Noteikti balsošu par to. Man pieņemamāka ir civilizēta politika, nevis komunistu nomenklatūras pārstāvju izstrādāta politika pretrunā Latvijas interesēm. Piemēram, Lemberga attieksme pret NATO u.c.

   • Par Vienotības OIK afērām Ašerādenam ir jāsapūst cietumā, kopā ar Dombrovski, Kamparu, un Pavļutu.

   • Prātvēder, vai vari nosaukt tikai 3! pozitīvus darbus, ko Vienotība ir spējusi paveikt Latvijas iedzīvotāju labā pēdējos četros gados?

 9. Izmisums jaušams. Cēloņu un seku likums.

 10. Kariņš, kas, cik atceros, Eiropas Parlamentā ir visietekmīgāko cilvēku 7. vietā, Latvijā nekotējas vispār, pēc pazaudētās Grīnbergu lietas. Viņš labi iederas Eiropas struktūrās, bet Latvijas Bizantiskajā ikdienā un dzīvē ir pilnīgi nepiemērots, tāpat kā Piebalgs.

 11. vecie v’e’zi mekl’e jaunu kuli, bet labi,ka ir tik stulbi, ka nosaukum’a atst’aju’si “vienot’iba”, kas katram norm’alam LV iedz’ivot’ajam asoci’ejas ar aferitu un zag’lu bandu.

 12. su ds vienotiba grib turpinat smirdet.
  loti cer ka tauta ir muzigi idi oti.
  bet es ceru ka tadi su di nonaks beidzot izgaztuve

 13. suds vienotiba grib turpinat smirdet.
  loti cer ka tauta ir muzigi idioti.
  bet es ceru ka tadi sudi nonaks beidzot izgaztuve

 14. Kāršu jaukšana pirms spēles. Nekas vairāk. Ar diegiem aršana nesanāks. Tālab teikšu kā Ķencis, – cepat un vārāt kaut sivēna taukos, bet Ķenča kunga te vairs neredzēsiet.

 15. “Inese Lībiņa-Egnere – Kurzemē” – diez vai ies cauri?!

 16. Fascinē ši valsts ,auseklīši kaut ko murgo par brīvību cik vareni esam,valdībā tikušie dara visu ,lai tik paliktu pie sliles,prioritāte ir viss izņemot tautu,un valsti ,zaga ,zog un zags viss pilnīgā pakaļā,bet st
  āsta zilus bŗīnumus,bet auseklīši sit plaukstas,šī tauta ir kalpu tauta un to pierāda notiekošais,ja tā nebūtu ietu ar sūdainām dakšām tos vagarus sist,bet mūs tik drāž ,a mēs tik runājam .

 17. melo acīs skatīdamies Atbildēt

  Cik stulbam ir jābūt lai cerētu, ka novārot vanckaru tas pārvērtīsies labu olu!

 18. Šito smadzeņu kropli par premjeru? laikam pie laika jāiet kārties! Bet īst;a vieta viņam būtu cietumā!

 19. Jābut galigi trakam lai par viniem balsot .ko vini ir labu valstij un tautai izdarijuši

 20. Tukšs numurs, nekas tur nesanāks. “V” balsis pārdalīs JKP un LRA …..

Draugiem Facebook Twitter Google+