Mobilā versija
Brīdinājums +3.0°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
12. septembris, 2014
Drukāt

“Vienotība” visvairāk pietuvojusies priekšvēlēšanu tēriņu griestiem (3)

Foto-LETAFoto-LETA

Maksimāli atļauto priekšvēlēšanu izdevumu apmēru gandrīz sasniegusi partija “Vienotība”. Tai seko Ingunas Sudrabas vadītā partija “No sirds Latvijai” un partija “Saskaņa”, liecina Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja jaunākā informācija.

“Vienotība” no atļautā priekšvēlēšanu izdevumu apmēra ir iztērējusi 98,23%, bet “No sirds Latvijai” un “Saskaņa” – attiecīgi 94,98% un 87,32%.

No aģitācijai atļautās naudas summas Zaļo un zemnieku savienība iztērējusi 64,02%, “Vienoti Latvijai” – 49,25% , “Latvijas attīstībai” – 45,40%, Latvijas Krievu savienība – 34,1%, nacionālā apvienība “”Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai”” – 17,29 %, Latvijas Reģionu apvienība – 11,99%.

Pārējās partijas finanšu līdzekļus izlietojušas zem 2% no atļautā limita.

Partiju priekšvēlēšanu aģitācijas kopējie izdevumi tiks precizēti pēc vēlēšanu ieņēmumu un izdevumu deklarāciju saņemšanas un to pārbaudes.

Priekšvēlēšanu aģitācijas periodā pirms Saeimas vēlēšanām no 7. jūnija līdz 4.oktobrim partija priekšvēlēšanu izdevumiem drīkst izlietot summu, kas nepārsniedz 422 997 eiro, ja partija iesniegusi savu deputātu kandidātu sarakstus Saeimas vēlēšanām visos vēlēšanu apgabalos, vēsta LETA.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. jāsāk domāt..vai Dombrovskis pats nav to Maximas jumtu sagrāvis, lai varētu ar asarām acīs atkāpties no amata, jo priekšā taču “spīdēja” tāds amats ar ceturtdaļmiljona lielu mēnešalgu

  2. Rižā Blondīne (V) Atbildēt

    Korumpētākā kampēju partija Latvijā – Vienotība var atļauties tērēt naudu bezjēgā vai arī izmisumā par to ka vairs nebūs neviena kas par viņiem balso pēc visa tā ko viņi Latvijai nodarījuši izpostot vietējos uzņemumus, dzenot pilsoņus trimdā un samelojuši pat saviem vēlētājiem.

  3. Vienotībnieki nupat nobalsoja “pret” Latvijas izpārdošanu krieviem par sīknaudu, caur TUĀm.

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (11)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+