Mobilā versija
+9.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
25. maijs, 2014
Drukāt

“Vienotībai” EP vēlēšanās četri mandāti; pa vienam ticis VL-TB/LNNK, “Saskaņai”, ZZS un LKS (2)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās uzvarējusi partija “Vienotība”, kas ieguvusi četrus mandātus no astoņiem, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā neoficiālā informācija.

Savukārt pa vienam mandātam ticis četriem politiskajiem spēkiem – nacionālajai apvienībai “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK), partijai “Saskaņa”, Zaļo un zemnieku savienībai (ZZS) un Tatjanas Ždanokas “Latvijas Krievu savienībai” (LKS).

Kā liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija, pēc gandrīz visu balsu saskaitīšanas EP vēlēšanās par “Vienotību” nobalsojuši aptuveni 46% vēlētāju, par VL-TB/LNNK – aptuveni 14%, par “Saskaņu” – 13%, ZZS – 8% vēlētāju, bet LKS – aptuveni 6% vēlētāju.

Vēl nav saskaitītas balsis vairākos iecirkņos.

“Vienotību” EP varētu pārstāvēt Saeimas deputāti Valdis Dombrovskis, Artis Pabriks, kā arī pašreizējie EP deputāti Sandra Kalniete un Krišjānis Kariņš, “Saskaņu” – žurnālists Andrejs Mamikins, ZZS – Saeimas deputāte Iveta Grigule, nacionālo apvienību – pašreizējais EP deputāts Roberts Zīle, bet LKS – pašreizējā EP deputāte Tatjana Ždanoka.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Nesaprotu, kā LKS un VL-TB/LNNK var iegūt vienādu deputātu skaitu Eiropas parlamentā, ja par pēdējiem nobalsojuši divreiz vairāK vēlētāju? Acīmredzot kādiem ir ļoti izdevīgi, ka Ždanoka turpina savas aktivitātes pret Latvijas valsti.

  2. Ļoti žēl, ka nedaudz ir pietrūcis lai Latviju Eiropas parlamentā pārstāvētu arī Edvīns Šnore.

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+