×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
9. februāris, 2015
Drukāt

“Vienotības” Ētikas komisija aicina valdi lemt par Vidiņa izslēgšanu no partijas (2)

vidins3_zr_6-664x498

Partijas “Vienotība” Ētikas komisija pirmdien nolēmusi prasīt valdei pašai izlemt par partijas biedra Jura Vidiņa izslēgšanu no partijas pēc viņa izteikumiem par “Vienotības” ģenerālsekretāru Arti Kamparu, informēja komisijā.

Vidiņš Kamparu publiski esot nodēvējis par Krievijas prezidenta interešu aģentu.

Ētikas komisija norādīja, ka Vidiņš iepriekš aicinājis citus biedrus izslēgt par publiskiem izteikumiem, kā arī uzsvēris, ka ir par atklātu un godīgu diskusiju partijas iekšienē.

Tāpat izteikts aizrādījumu tās loceklim Jānim Egliņam par partijas Ētikas kodeksa pārkāpšanu un rosināts izvērtēt turpmāko dalību komisijā.

Komisija arī pieņēma lēmumu neskatīt iesniegumu par Vidiņa izslēgšanu no partijas, jo divi Rēzeknes nodaļas biedri apgalvojuši, ka nav parakstījuši iesniegumu un viņu paraksti, iespējams, ir viltoti. Ētikas komisija nolēmusi vērsties Valsts policijā, lūdzot veikt pārbaudi.

“Vienotības” pārstāve Līvija Plavinska, kura arī ievēlēta partijas Ētikas komisijā, pastāstīja, ka viņa informējusi politiskā spēka biedrus par to, ka ir pret Vidiņa izslēgšanu no partijas. Viņa arī norādīja, ka vairāki “Vienotības” nodaļu biedri domājot par izstāšanos no partijas, jo viņu paraksti par Vidiņa izslēgšanu no partijas, iespējams, viltoti.

Jau ziņots, ka “Vienotība” Ētikas komisija pirmdien skata iesniegumu, kurā lūgts izvērtēt partijas biedra Jura Vidiņa teikto, ka “Vienotības” ģenerālsekretārs Artis Kampars ir Krievijas prezidenta ietekmes aģents, informēja komisijā.

Ētikas komisija pavēstīja, ka saņēmusi Andra Ulāna iesniegumu par to, ka Vidiņš partijas ģenerālsekretāru bez pierādījumiem dēvē par Krievijas Federācijas prezidenta ietekmes aģentu.

Kampars partijas iekšējā sarakstē norādīja, ka Vidiņš viņu nosaucis “Kremļa ruporu Vienotībā”, vadoties it kā no intervijas “Latvijas Avīzē” 26.janvārī. Partijas ģenerālsekretārs uzskata, ka Vidiņš acīmredzami nav spējis saprast intervijā pateiktā jēgu. “Cienīšu Jura Vidiņa tiesības brīvi paust savi viedokli, bet nepiekritīšu nepamatotiem apvainojumiem, partijas biedru apmelošanai un regulāru nesaskaņu provocēšanai,” viņš klāstīja.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

 1. Vistrākais kq redzēju raidījumā TOP 10-Āboltiņa -prezidenta kandidāte.
  Neievēlēta seimā,izsmieta stadionā-bet it kā kandidāte.
  Cik tālu tas ies.
  Vai tiešām jūs domā ka tautai nebūs nekāda teikšana.

 2. Par ko tad Vidiņu jāizslēdz? Par to,ka atmasko / pēc tam !!seko DP iejaukšanās,NE OTRĀDI !/ Zaķa balsu iespējamo ?? pirkšanu /zvanīja iepriekš partijas birojam !/,par to,ka Kampars apmelo VVC un VALSTI !!,ka itkā liek runāt okupantiem valsts val. arī ģimenē?? Nu nav taču problēmu izlasīt Kampara interviju “LA”ar cien. žurnālistu klātbūtni 26.janvārī !Un to pašu vēstīja Krievijas НТВ,tikai klāt piemeloja sodu par nerunāšanu 400$$ !!!Pati to redzēju un “LA”arī lasīju,kur faktiski Kampars VVC nosauca par nacradikāļiem !! Kur ir Vienotības izbrēktais “taisnīgums,atklātība”utt.?
  Ne kongresos,ne domes sēdēs tāpat NEĻAUJ Āboltiņa izteikt viedokļus!Visiem jātur mutes ciet un jāslienas kājās,kā Brežņeva laikos laib slavinātu partijas “spici”Āboltiņu par “vareni”padarītu darbu.t.i., ar viltu un krāpšanos tiekot pie deputātes mandāta !!!!
  Āboltiņas k-dze un Co ,jūs gar latviešu tautu noslaukat savas mēslainās “kājas” !!
  Vēl neviena partija tā nav rīkojusies ,izslēdzot biedru,kurš atmasko neliešus.Un jūsu Smuļs pie tam VILTO !!!Rēzeknes partijas biedru parakstus,kuri itkā pieprasa Vidiņa izslēgšanu.
  KUR TĀLĀK SOLVITA un Co???

Draugiem Facebook Twitter Google+