×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.0°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
5. februāris, 2018
Drukāt

“Vienotības” Gulbenes nodaļa aiziet pie “Sabiedrības Centriskai Politikai” (4)

Foto - Lita Krone/LETAFoto - Lita Krone/LETA

Likvidēta partijas “Vienotības” Gulbenes nodaļa, kuras nu jau bijušie biedri iestājušies Edvarda Smiltēna vadītajā politiskajā organizācijā “Sabiedrība Centriskai Politikai”, izveidojot jaunu nodaļu Gulbenē. Līdz ar jaunu biedru iestāšanos un nodaļas izveidi, “Sabiedrība Centriskai Politikai” turpmāk būs pārstāvēta arī Gulbenes novada domē ar 4 deputātiem, portālu LA.lv informēja “Sabiedrība Centriskai Politikai”.

Kopumā politiskā organizācija “Sabiedrība Centriskai Politikai” (SCP) aktīvi darbojas pie jaunu biedru piesaistes un nodaļu veidošanas Latvijas reģionos. Jau tagad tā apvieno teju 150 biedrus no 18 novadiem (t.sk. Rīgas) un ar 14 pašvaldību deputātiem pārstāvēta piecās Latvijas pašvaldībās. Gulbenes nodaļa kļuva par ceturto SCP reģionālo nodaļu pēc tam, kad janvāra beigās tika dibinātas organizācijas 3 pirmās nodaļas – Saulkrastos, Garkalnē un Nīcā.

SCP un “Latvijas Reģionu Apvienība” (LRA) vēl pagājušā gada oktobrī parakstīja līgumu par sadarbību un kopīgu startu 13. Saeimas vēlēšanās. Tāpēc abas politiskās organizācijas Gulbenes novada domē kopumā pārstāvētas ar 8 (4 – SCP un 4 – LRA) no 17 deputātiem.

SCP Gulbenes nodaļu turpmāk vadīs 10.Saeimas deputāts un Gulbenes novada domes deputāts Andis Caunītis: “Ņemot vērā, ka “Vienotības” grimst iekšējās nesaskaņās, kā arī nav skaidrības, kurš tieši šo partiju vada un pieņem lēmumus, Gulbenes nodaļa izlēma rīkot nodaļas sapulci, kurā pieņēmām lēmumu izstāties no “Vienotības”. Diemžēl, partija zaudējusi gan sabiedrības, gan biedru uzticību un, mūsuprāt, nav gatava mainīties, lai to atjaunotu. Tāpēc tika pieņemts radikāls lēmums.”

A.Caunītis uzsver, ka “mēs, Gulbenes nodaļas biedri, esam politiski aktīvi cilvēki, kuriem rūp gan mūsu novads, gan valstī notiekošais kopumā. Nevēlamies pārtraukt savu politisko un sabiedrisko darbību, tāpēc apvienojām savus spēkus ar “Sabiedrība Centriskai Politikai”. Atbalstām politiskās organizācijas uzskatus, ka Latvijas politikā ir jāstiprina centrisko domāšanu un idejas, izstrādājot jaunu politisko piedāvājumu un apvienojot jaunus, talantīgus un izglītotus cilvēkus, kuri kļūs par jaunu maiņu Latvijas politikā.”

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

 1. eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

 2. Te pienāca Kinzulis - Atbildēt

  ja partijas kapteinis ir sapinies ar OIK ( negrib risināt ), kur nu ar tādu vāju partijas kapteini …Tikai kuģi nogremdēs…

 3. Zurkas bēg no grimstoša kuģa.Lai Dievs dod ka IZM paspēs reformu izglītībā realizēt ,V nākamajās vēlēšanās nekas “nespīd”, reģionāļi viens pēc otra mūk krūmos.

 4. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C_E_N_Z_Ū_R_A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Pretinieks (galvenokārt – tikai šķietamais jeb tendenciozi iedomātais “pretinieks”), kurš atklāj mūsu kļūdas, ir pat nesalīdzināmi vērtīgāks nekā šķietamais “draugs”, kurš vēlas tās noslēpt.”

  Un, arī: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.” 😉

  =======

  Mediju ziņa (2014. gads): “Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (…) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais “mundieris”, bet arī visas valsts reputācija.” … ( cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Arturs Priedītis, publikācija “Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?” )
  ——-
  .
  “Muļķu Zemē – TĀ vi’š i’!…”
  ( …[p]ar MZ SILES “valsts” angažētajiem ‘masmēdekļiem’ )
  ( ‘tekošā momenta aktualizējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  “Caur to ar’ esam slaveni, ka…”
  Šīs “valsts” ‘masu mēdekļi’,
  Pirms “glupo pūli” NOZOMBĒ ~
  Šos pašCENZŪRA izkastrē:
  .
  Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
  Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
  Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
  Dēļ ANGAŽĒTAS …(mel)šanas:
  .
  “Šai Muļķu Zemes “valstī” VISS,
  Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
  Ja “melns ir balts”, tad – tā vi’š i’,
  Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!
  .
  Ja Saimnieks pavēl “nospārdīt” ~
  Pa “masmēdekļiem” iz..(gānīt),
  Jebko, kas “nelojāls” vai “svešs”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – paknaps “kešs”)!
  .
  Ja Saimnieks rukšķ (pēc Orvela),
  Ka “četras kājas” = “vērtība”,
  Bet “divas kājas” = “nerullē”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – kretinē)!
  .
  Ja Saimnieks kviec, ka “Krievi nāk!!!”
  Un gvelž, ka “MZ “valstij” VĀKS,
  Bez rietum-OKUPANTIEM ‘briest’!!!”
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – totāls “sviests”)!
  .
  Ja Sainieks ķērc: “Wooow – “hibrīdkarš”,
  JAU grauj šo “valsti”, gadiem garš!!!”
  Kā maitas putns, ap …(‘jūdzies’),
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “bauri” smies)!
  .
  Ja Saimnieks grib, lai “stukačiem”,
  No “skapja” gļēvi smirdošiem,
  Tiek “cieņa” ZOMBĒTA un “gods”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – pelnīts sods)!
  .
  Ja Saimnieks “prezentē”, ka šis,
  Ir “balts un pūkains” kustonis,
  Ne trekni rijošs SILES lops,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “profīts” skops)!
  .
  Ja Saimnieks uzdod samelot,
  Un “masmēdekļos” publiskot,
  Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – BLEFS ir tas)!
  .
  Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
  Iekš ANGAŽĒTA “mēdekļa” ~
  ‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
  “Yesss – tā vi’š i’!…” (kaut – šķērmi smird)…”

  Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
  Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
  Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
  Tad – MUĻĶU Zemē tā ‘vi’š i’!
  .
  Bet – tie, kas “nelien” (…) Saimniekiem,
  Tiek “CENZĒTI” no “mēdekļiem”:
  “Kam riebjas VERGOT “lojāli” ~
  Lai lasās… (dillēs), TĀ vi’š i’!…”

  =====

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [ CENZĒTS ]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans(et)inbox. lv .

Draugiem Facebook Twitter Google+