Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
12. marts, 2016
Drukāt

“Vienotības” reģionālās nodaļas aicina sasaukt partijas ārkārtas kongresu 4. jūnijā (1)

Vienotiba_LETA

Partijas “Vienotība” reģionālās nodaļas aicina partijas vadību sasaukt ārkārtas kongresu 4. jūnijā, aģentūrai LETA reģionālo nodaļu sapulces starplaikā sacīja “Vienotības” Liepājas nodaļas vadītājs Armīns Robežnieks.

Viņš uzsvēra, ka aicinājumu atbalsta visas 15 reģionālās nodaļas, kas 12.martā ir pārstāvētas sapulcē Liepājā.

Robežnieks norādīja, ka reģionālās nodaļas ir gatavas aktīvi darboties, lai atrisinātu “Vienotības” problēmas.

Patlaban “Vienotības” kongress ir paredzēts tikai rudenī – 29.oktobrī.

Liepājas nodaļas vadītājs jau iepriekš pauda uzskatu, ka ārkārtas kongress būtu jāsarīko “pirms vasaras brīvdienām”, jo rudenī galvenā uzmanība jau būs jāvelta 2017.gadā gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām, tāpēc partijai tad jau būtu jāstrādā ar pilnu atdevi, nevis vēl tikai jālemj par jauno valdi un vadītāju.

Uz reģionālo nodaļu sapulci Liepājā ir uzaicināti visu partijas nodaļu vadītāji un pārstāvji, kā arī “Vienotības” valde un Saeimas deputāti. Starp sapulces dalībniekiem bija redzami vairāki “Vienotības” vadības pārstāvji, bet partijas līdere Solvita Āboltiņa jau iepriekš brīdināja, ka nevarēs ierasties, jo atrodas ārpus Latvijas.

Pēc pārtraukuma sapulces dalībnieki vēl turpinās diskutēt par partijas valdes locekļu kandidātu izvirzīšanas kārtību. Sapulce ir slēgta.

Iepriekš Liepāja nodaļa bija viena no tām, kas rosināja partijas valdi izskatīt jautājumu par tā dēvēta “Vienotības” frakcijas sešinieka pārstāvju Lolitas Čigānes un Ilzes Viņķeles izslēgšanu no partijas. Valde toreiz lēmumu nepieņēma un nodeva šo jautājumu partijas Ētikas komisijai.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Te pienāca Kinzulis- Atbildēt

    jūnija sākumā var vel kaut ko iesēt, cerībā uz ražu, bet oktobra beigās vāc laikam tikai kāpostus… tas zaķiem uzkodai…
    JA NEKO NESAPRATĀT, TAD TAS TĀ DOMĀTS…

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+