Mobilā versija
Brīdinājums +7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
6. marts, 2016
Drukāt

“Vienotības” reitings sarūk; ZZS pietuvojas līderos esošajai “Saskaņai” (4)

Foto: LETAFoto: LETA

Februārī partijas “Vienotība” reitings samazinājies, savukārt Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) pietuvojusies joprojām reitinga līderos esošajai “Saskaņai”, liecina pētījumu centra “SKDS” dati.

Pēc Latvijas Televīzijas raidījuma “De facto” pasūtījuma veiktais SKDS pētījums rāda, ka februārī ZZS atbalstītu 18,1%, nacionālo apvienību “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK) – 8,3% vēlētāju, bet “Vienotību” – 5,4% vēlētāju.

Savukārt par “Saskaņu” balsotu 18,5% vēlētāju, Latvijas Reģionu apvienību – 3,9%, bet “No sirds Latvijai” – 2,8% vēlētāju.

Salīdzinot ar “SKDS” datiem par janvāri, atbalsts pieaudzis tikai ZZS. Laikraksts “Diena” 8.februārī vēstīja, ka saskaņā ar “SKDS” datiem, janvārī ZZS atbalstītu 17,7% vēlētāju, VL-TB/LNNK – 9,3%, bet “Vienotību” – 6,5% vēlētāju. Tikmēr par “Saskaņu” balsotu 20,7%, Latvijas Reģionu apvienību – 4,4%, bet “No sirds Latvijai” – 2,9%.

“Vienotības” valdes priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa uzskata, ka jaunākie reitingi neesot traģēdija, jo ap 5,5% līdz 6% tie turoties jau trešo mēnesi, tomēr partijai būtu jāspēj mobilizēties. “Šī, protams, nav tā situācija, ar kuru vajadzētu lepoties un par kuru mēs varētu domāt, ka mūsu biedri jūtas labi, gatavojoties pašvaldību vēlēšanām,” raidījumam “de facto” pauž Āboltiņa.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

 1. Paldies Dieviņam, ka viŅŠ ir uzklausījis mūsu lūgšanas un to MIDZENI IZSVĒPĒS AR PAŠU ROKĀM!
  LTV1 ar visu varu cenšas uzlabot Vienotības reitingus un tiešajā ēterā vazā pirmdien Šadursku, Otrdien =Ašeradenu 1:1, trešdien no rīta Kozlovska robežsardzes piriekšnieku. Tā katru nedēļu līdz ārprāta nekaunībai!Tādā stilā divas iepriekšējās nedēļas

 2. Vai tad tik netālredzīgi latvieši. Gadu atpakaļ no skatuve bija jārauj tā vecene varas kārā.
  Tā spītiba bābas un veselas saprātīgas komandas rīciba nesaprotama…. Iebiedē kā sarkanajos laikos ….
  Ja ir iepuvis nānogriež pēc iepējas ātrāk un jānoliek lai neviens ne redz ne dzird.
  Visa valsts jau smejas un eiropa saprotošā , kas te Latvijā notiek arī.
  Vai tad veselais saprāts neuzvarēs . Tur ari rētings kur viņam jābūt kad klausās degradējušu “varoni”.

 3. Nožēlojami,ka reitings kāpj nomenklatūras komunistu un Ventspils čigāna Lemberga kopīgajai bandai.

 4. Atliek vien apsveikt Āboltiņu ar partijas sagraušanu! Ar ielišanu Saeimā , ar augstprātību, ar personīgo varaskāri tik tālu nobrucināt partiju var tikai ļoti … Nožēlojami – to varētu steidzīgs ārkārtas kongress, bet…
  Tas kā laivā ieplūst ūdens un tā gribas to Daugavu pārbraukt – varbūt atpakaļ uz krastu un caurumu aizlāpīt? Bet nē , brauksim un gan jau glābēji izglābs ( ja paspēs ).

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+