×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
5. oktobris, 2014
Drukāt

“Vienotības” vēlētāji visbiežāk svītrojuši Ēlerti un Pulku (5)

Foto-LETAFoto-LETA

Rīgas domes deputāti Sarmīte Ēlerte un Olafs Pulks.

Partijas “Vienotība” vēlētāji visvairāk plusu salikuši pašreizējam ārlietu ministram Edgaram Rinkēvičam un premjerministrei Laimdotai Straujumai, bet visvairāk svītrojumu ir Rīgas domes deputātiem Sarmītei Ēlertei un Olafam Pulkam, liecina patlaban apkopotie vēlēšanu rezultāti par lielu daļu vēlēšanu iecirkņu.

Rinkēvičs saņēmis 26 140 plusus un ticis 2794 reizes svītrots, liecina informācija par Rīgas vēlēšanu apgabalu, kur apkopoti dati par 205 no 259 iecirkņiem.

Savukārt premjerministre Straujuma saņēmusi 24 826 plusus un svītrota 7322 reizes.

Ēlerte tikusi svītrota 14 984 reizes, Pulks – 13 216 reizes. Abi gan saņēmuši arī plusus, proti, Ēlerte – 7318 plusus un Pulks – 5354 plusus. Abi kandidēja Rīgas vēlēšanu apgabalā, kur vēl turpinās rezultātu apkopošana. Tomēr daudzie svītrojumi nobīdījuši šos abus “Vienotības” biedrus uz pēdējām vietām “Vienotības” Rīgas apgabala vēlēšanu sarakstā – saskaņā ar pašreizējiem rezultātiem Ēlerte no desmitās vietas sarakstā nobīdīta uz priekšpēdējo, 34.vietu, bet Pulks no devītās vietas nobīdīts uz pēdējo, 35.vietu.

Kurzemes vēlēšanu apgabala sarakstā no “Vienotības” saraksta pirmās vietas uz ceturto vēlētāji nobīdījuši Saeimas priekšsēdētāju Solvitu Āboltiņu, kura svītrota 6289 reizes. Tomēr plusa zīmes Āboltiņai bijušas vairāk nekā svītrojumu, proti, viņa saņēmusi 6540 plusus. Atbilstoši pašreizējiem vēlēšanu rezultātiem “Vienotības” līdere Āboltiņa jaunajā parlamenta sasaukumā varētu neiekļūt un palikt uzreiz “aiz svītras”.

Zemgales vēlēšanu apgabalā visvairāk plusu – 5600 – “Vienotības” sarakstā saņēmis ekonomikas ministrs Vjačeslavs Dombrovskis, tomēr viņš arī 4412 reizes svītrots. Jānim Reiram plusus iezīmējuši 5219 vēlētāji, bet viņš svītrots 2818 reizes.

Daudz plusu “Vienotības” sarakstā saņēmuši arī Andrejs Judins – 13 795 plusi un Ojārs Ēriks Kalniņš – 12 433 plusi. Abi kandidēja Rīgas vēlēšanu apgabalā, kur vēl turpinās vēlēšanu datu apkopošana.

Savukārt Vidzemes vēlēšanu apgabalā kandidējušais Ainars Latkovskis saņēmis 11 224 plusus.

Pašreizējie dati rāda, ka nevienam “Vienotības” politiķim nav izdevies iegūt tik lielu šīs partijas vēlētāju atbalstu kā 11.Saeimas vēlēšanās, kad toreizējais premjers Valdis Dombrovskis bija saņēmis 45 228 plusus.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. … Runajot par sejam: …. ‘ … Nav varbut cita speka, kas tik liela mera skaistina cilveka seju ka atzinas speks; visiem citiem skaistumem uzspiests iznicibas zimogs, BET DOMU PASAULE IEGUTAIS SKAISTUMS APVELTA AR MUZIBU CILVEKA SEJU …’ – Zentas Maurinas sacitam japievienojas … jo lielakai dalai musu bijusas zombetas nomenaklaturas cilvekus viegli atpazit pec to dzives morales iespiestiem seju pantiem !

  2. POLITISKAS PROSTITUTE S

  3. Atliek vien apskatities bilde... Atbildēt

    un man paliek zel Latvijas valsti. Lai Latvijas tautai turpmak veicas !

  4. Lūdzu, šito bildi gan vairāk nerādiet.

    • Patiešām, kad redzu šādas sejas, tad arī man gribas teikt: “Dāmas un kungi! Ar tādām sejām neiet uz valsts stāvokļa augšupcelšanu! “

Draugiem Facebook Twitter Google+