×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
13. jūnijs, 2014
Drukāt

“Vienotību” pamet arī Andris Buiķis (9)

buikis4

No partijas “Vienotība” izstājies arī 10. un 11.Saeimas deputāts prof. Andris Buiķis, liecina viņa paziņojums masu medijiem.

Buiķis norāda, ka viņa uzskati lielā mērā sakrīt ar to, ko pirms dažām dienām paziņoja Ingūna Rībena un Janīna Kursīte, kuras par par izstāšanos no “Vienotības” paziņoja otrdien.

“Lai gan arī līdz manīm bija nonākušas ziņas, ka partijas “augšas” plāno “rindu tīrīšanu”, lai atbrīvotos no neērtiem deputātiem, es nepievērsu tām pienācīgu vērību, jo biju naivi iedomājies, ka, četrus gadus godprātīgi pildot deputāta pienākumus, partijas vadība mani vismaz ar kādu teikumu brīdinās, pirms televīzijā bez manas ziņas paziņos, ka es it kā esmu nolēmis atgriezties akadēmiskajā vidē un nekandidēt nākamās Saeimas vēlēšanās,” klāsta Buiķis.

Politiķis atzīmē, ka viņš zinātniskajā un pedagoģiskajā vidē strādājis aptuveni pusgadsimtu, un “ar tik pazemojošu attieksmi, kādu šobrīd demonstrē partijas vadība, nespēju samierināties”.

“Tā ir neglīta manipulācija, necieņa un nodevība ne tikai pret mani, bet arī pret jebkuru partijas biedru, tādēļ nevaru turpināt būt partijā, jo neredzu, ka “Vienotības” vadībā pārskatāmā periodā kaut kas mainīsies, un nespēju strādāt pēc principa “apēd vai apēdīs tevi”, bet vienmēr esmu tiecies uz cieņpilnu kopdarbu,” atzīmē Buiķis.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. Lai paliktu V, jābūt sarkaniem pamatīgi krāsotiem atiem, lai vaditāja redzētu, ka savējais.

 2. Žēl, ka visvalstiskākie, gudrākie un godīgākie atbrīvo vietas šloserveidīgiem , mērķtiecīgiem sava labuma meklētājiem līdzīgiem kā ādolfi, putinisti . Ļaunums nāks no bezprincipu jaunajiem korumpantiem, kuriem galvenais zīmēties, veidoto sakaru ķēdē turēties kopā PAŠļLABUMAM.Bīstami! Latvija ir briesmās!

 3. Vienotības sakarīgie cilvji!

  Auniet kājas un bēdziet no Vienotības – kamēr laiks!
  Jo ziedons steidzas, tam sekos rudens baigs…
  (t.i., vēlēšanas oktobrī un 4,9%.)

 4. Labāk vēlāk, kā nekad. Viebotība ir Jaunais Laiks – Tautas partijas projekts. Kļudu izdarīja PS un SCP, kad savienojas ar šo reakcionāro, prettautisko JL, kā man liekas no malas. JL nekad neko nav devis tautas labā. Liks izdarīt korekcijas kopā ar Jāni Bordānu – vienu no patiesākajiem, izcilākajiem ministriem.

  Īstai tautas personībai Andrim Buķim tur būtu īstā vieta.

  • Lai Dievs atpesta Bordāna partiju no šiem vecajiem staigātājiem! Ko īsti Buiķis Saeimā darījis, tā arī nav skaidrs. Par zinātni un izglītību iestājies nav.

 5. Es cienu cilvēkus bet man ir jāpiekrīt ka tāda pazemošana kas notiek politikā un darba vietās ir nepamatota un nesaistīta ar pareizo burtu kalpošanas izpildi. Mana līdzjūtība Buika kungam ka viņš netiks tik strauji aizmirsts starp godīgiem cilvēkiem. Cepuri nost!

 6. tāds Buiķis bijis nebijis tāpat nekāda jēga.

 7. Nu tad ko l””iidi politik’aa,ja zin’aji “”gala rezult’atu””?..! c’in’ities vajag par savu p’arliec’ibu,bet neviss gudri mul’Det.Tie laiki ir pag’aju’si,kad atpl’est’am mut’

  • lai nu kā, bet laist pie komentēšanas “rītdieņus” un “piektdieņus” gan nevajadzētu…he he! Ja jau skolā iešana nav neko līdzējusi, tad tādam arī cilvēktiesības neko nelīdz.

Draugiem Facebook Twitter Google+