Mobilā versija
+20.2°C
Vineta, Oļegs
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
20. janvāris, 2016
Drukāt

Vienreizēja stipendija

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Brīvības un Solidaritātes fonds (BSF) izsludinājis pieteikšanos uz vienreizēju stipendiju studentiem. 2015./2016. mācību gadā.

Pretendentiem, rakstot bakalaura vai maģistra sociālo zinātņu programmas noslēguma darbu, jāizvēlas kāds no fonda piedāvātajiem tematiskajiem blokiem. Šajā mācību gadā BSF piedāvātās virstēmas ir zaļā tautsaimniecība, sociālā nevienlīdzība, aktuālās migrācijas problēmas izpēte ES, kā Latvija un ES ar demokrātiskām metodēm var pretdarboties autoritāru valstu īstenotajai propagandai mediju vidē. Uz stipendiju drīkst pretendēt Latvijas augstskolu studenti, kuri 2015./2016. mācību gadā izstrādā savus noslēguma darbus studijām bakalaura vai maģistra sociālo zinātņu programmās. Vienas stipendijas apmērs ir 400 eiro, un to izmaksā divās daļās, pārskaitot uz stipendiāta norādīto bankas kontu. Stipendiju konkursa nolikums un pieteikuma anketa ir pieejama www.bsf-latvija.lv

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (3)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Draugiem Facebook Twitter Google+