×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
28. jūlijs, 2014
Drukāt

Viens daiļdarbs, divi viedokļi

Foto-LETAFoto-LETA

Sieviete lasa avīzi Vecāķu pludmalē.

To, cik atšķirīgs var būt viedoklis par vienu un to pašu lietu, pārliecinājos, uzklausot divas mūsu lasītājas. Viņas izteicās par nupat “Latvijas Avīzē” turpinājumos publicēto Ērika Lansa romānu “Detektīvs vienai vasarai”.

“Atviegloti uzelpoju, izlasot, ka nākamajā numurā būs šā romāna nobeigums,” pavēsta kurzemniece Zigrīda Admidiņa, kuras ģimenē “LA” abonē kopš pirmā numura, regulāri pasūta arī žurnālus “Mājas Viesis” un “Praktiskais Latvietis”. Zigrīda laikrakstā izlasa visu, kas interesē. Arī romānus turpinājumos. Šoreiz gan spiesta atzīt, ka daiļdarbs nemaz neesot gājis pie sirds. Ja draudzenei būtu jāatstāsta sižets, to pat nespētu, jo sižeta gluži vienkārši nav! Lasītāja stāsta, ka laikrakstā turpinājumos izlasīti teju visi daiļdarbi un daudzi no tiem bijuši izcili. Ērika Lansa romāns starp tiem nav ierindojams.

Savukārt Inita Grāvīte no Viesītes novada tieši pretēji ir sajūsmā par rakstnieka veikumu. “Vēl nekad nebiju tādā labpatikā smējusies, kā lasot šo darbu! Jūsmoju par autora izteiksmes veidu – it kā caur puķēm. Tas liecinot par rakstnieka briedumu,” teic Inita, piebilstot, ka krāšņās, patīkamās valodas dēļ romāns jālasa lēnām, nesteidzoties. “Nu palasiet kaut 33. un 34. turpinājumu!” iesaka I. Grāvīte. Viņa sola, tiklīdz romāns tiks izdots grāmatā, noteikti iegādāsies.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+