Mobilā versija
+4.1°C
Zane, Zuzanna
Svētdiena, 19. februāris, 2017
1. decembris, 2015
Drukāt

Viens no “TeliaSonera” scenārijiem paredz pārdot tai piederošās “Lattelecom” un LMT akcijas (1)

TeliaSonera

Viens no Skandināvijas telekomunikāciju milža “TeliaSonera” Latvijas valdībai piedāvātajiem scenārijiem pieļauj arī tam piederošo SIA “Lattelecom” un SIA “Latvijas Mobilais telefons” (LMT) akciju pārdošanu, otrdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas”.

Kā raidījumam atzina ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS), otrs paredz, ka par līdzvērtīgu cenu valsts pārdod savas akcijas un “TeliaSonera” kļūst par vienīgo abu uzņēmumu īpašnieku.

Savukārt trešais scenārijs paredz apvienot abus uzņēmumus.

Ekonomikas ministre līdz šim ir atbalstījusi valsts kontroles saglabāšanu abos uzņēmumos, taču “TeliaSonera” piedāvājums tiks vērtēts.

“Es domāju, ka eksperti izvērtēs šos priekšlikumus un attiecīgi valdība lems tālāk. Bumba atkal ir valdības pusē. Šoreiz gan valdībai jāpieņem lēmums, ko darām, nedarām, ja darām, kurš ir valdībai interesantais un izdevīgais modelis,” teica Reizniece-Ozola.

Ministre lūgusi Privatizācijas aģentūru sagatavot vērtējumu, lai to skatītu ministru darba grupa un tad iesniegtu valdībā. No Latvijas puses “TeliaSonera” gaida ātru atbildi – jau līdz janvāra vidum.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kaapeec Valstij jaapaardod savas akcijas pelnoshaa uznjeemumaa , un veel telekomunikaaciju uznjeemumaa !!!

Rīgā restaurēta baznīca, muzeji un tapis Saieta namsRaiņa dzīvokli atjauno pēc fotoattēliem un filmētiem materiāliem
Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (13)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+