Mobilā versija
+5.6°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
1. decembris, 2015
Drukāt

Viens no “TeliaSonera” scenārijiem paredz pārdot tai piederošās “Lattelecom” un LMT akcijas (1)

TeliaSonera

Viens no Skandināvijas telekomunikāciju milža “TeliaSonera” Latvijas valdībai piedāvātajiem scenārijiem pieļauj arī tam piederošo SIA “Lattelecom” un SIA “Latvijas Mobilais telefons” (LMT) akciju pārdošanu, otrdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas”.

Kā raidījumam atzina ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS), otrs paredz, ka par līdzvērtīgu cenu valsts pārdod savas akcijas un “TeliaSonera” kļūst par vienīgo abu uzņēmumu īpašnieku.

Savukārt trešais scenārijs paredz apvienot abus uzņēmumus.

Ekonomikas ministre līdz šim ir atbalstījusi valsts kontroles saglabāšanu abos uzņēmumos, taču “TeliaSonera” piedāvājums tiks vērtēts.

“Es domāju, ka eksperti izvērtēs šos priekšlikumus un attiecīgi valdība lems tālāk. Bumba atkal ir valdības pusē. Šoreiz gan valdībai jāpieņem lēmums, ko darām, nedarām, ja darām, kurš ir valdībai interesantais un izdevīgais modelis,” teica Reizniece-Ozola.

Ministre lūgusi Privatizācijas aģentūru sagatavot vērtējumu, lai to skatītu ministru darba grupa un tad iesniegtu valdībā. No Latvijas puses “TeliaSonera” gaida ātru atbildi – jau līdz janvāra vidum.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kaapeec Valstij jaapaardod savas akcijas pelnoshaa uznjeemumaa , un veel telekomunikaaciju uznjeemumaa !!!

Gatis Strads. Mežā neatkarīgāks nekā teātrīSkatoties uz kokiem, redz ainavu, nevis eiro
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+