Mobilā versija
-1.4°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
28. augusts, 2014
Drukāt

Viens pudeles brālis otram nolaupa zelta gredzenus

Foto- LETAFoto- LETA

Valsts policijas (VP) Rīgas reģiona pārvaldes darbinieki trešdien aizturēja 1972. gadā dzimušu vīrieti, kurš tiek turēts aizdomās par zelta gredzenu nolaupīšanu, liecina policijas informācija.

VP klāsta, ka Bolderājas iecirkņa darbinieki šā gada 12. augustā saņēma izsaukumu par laupīšanu Lielupes ielā. Notikuma vietā noskaidrots, ka pie Loču kanāla divi vīrieši kopīgi lietoja alkoholiskos dzērienus, kad viens pudeles brālis uzbruka otram. Uzbrucējs cietušajam nolaupīja divus zelta gredzenus un no notikuma vietas aizbēga.

Policisti sāka meklēt laupītāju un šajā trešdienā aizturēja 1972. gadā dzimušu vīrieti, kurš savu vainu izdarītajā atzinis. Noskaidrojot personas identitāti, policisti konstatēja, ka laupītājs no cietuma atbrīvots vien šā gada martā. Aizturētais vīrietis iepriekš bija sodīts par smagu miesas bojājumu nodarīšanu un laupīšanu.

Pēc aizturēšanas laupītāju ievietoja izolatorā, savukārt cietušais atguva nolaupītos gredzenus. Policijā sākts kriminālprocess par laupīšanu. Vīrietim par šādu likuma pārkāpumu var draudēt sods līdz pieciem gadiem cietumā.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+