Horoskopi un mistika
Horoskopi

Viens darbības vārds, kas raksturo katru horoskopa zīmi. Pārbaudi!1

Foto – Fotolia

Dažādu zodiaka zīmju pārstāvjiem ir atšķirīgas raksturiezīmes. Katram ir savs spilgtākais raksturlielums. Pārbaudīsim?

Auns – “Aizsargāt”

Daudzi uztver Aunus kā agresīvus cilvēkus, bet vai esat aizdomājušies, ka agresija var būt līdzeklis, lai aizsargātu sevi vai citus? Bieži vien tieši to arī Auni dara. Viņiem vienmēr vajag kādu sargāt.

Vērsis – “Virzīt”

Tā kā tie ir cilvēki, kas ir gana sevī, nereti ir grūti saprast viņu vēlmes un vajadzības. Tieši tādēļ Vērši zaudē daudz laika tam, lai skaidrotu, virzītu un dažādi palīdzētu citiem. To ļoti labi var novērot darbā ar padotajiem, ja tādi ir.

Dvīņi – “Mainīt”

Neviens nezina, ko gaidīt no Dvīņiem, jo viņi patiešām ļoti ātri maina savas domas, vēlmes, emocijas… Tas ir sarežģīti, bet bez tā – nekur.

Vēzis – “Vīt ligzdu”

Šīs zīmes pārstāvji vairāk par visu mīl ģimenes ligzdiņu. Viņiem ir svarīgs komforts, mājīgums un tuvinieki līdzās. Lai kur Vēži dotos, viņi visur veidos mājīgu atmosfēru.

Lauva – “Savaldzināt”

Lauvas tik ļoti tīksminās par sevi, ka labprāt savaldzinātu sevis pašus! Viņi prot piesaistīt cilvēkus ar ārieni, aromātu, vārdiem… Tā ir vesela māksla!

Jaunava – “Darīt”

Šie cilvēki vienkārši nespēj sēdēt bezdarbībā. Viņiem vajag ik brīdi ko darīt, citādi viņi krīt depresīvās sajūtās un jūtas nevajadzīgi, bezspēcīgi.

Svari – “Līdzsvaroties”

Kurš vēl labāk prot rast zelta vidusceļu, lai cik grūti tas būtu! Svari cenšas būt labi visiem, bet tajā pašā laikā lieliski zina savus trūkumus. Tieši tas sniedz viņiem iespēju mainīties un strādāt ar sevi.

Skorpions – “Veidot”

Viņi nemitīgi kaut ko plāno un vērpj intrigas. Skorpioni vienkārši bez tā nevar dzīvot! Ideāli stratēģi, kuriem būtu vērts šīs prasmes virzīt labākajā veidā.

Strēlnieks – “Darīt”

Šīs zīmes pārstāvjiem netīk sēdēt uz vietas. Viņiem vajag visu laiku būt kustībā. Turklāt viņi “virza” ne tikai sevi, bet arī apkārtējos, piemēram, bieži vien pārvieto mēbeles un remontu.

Mežāzis – “Kāpt”

Viņiem nepatīk apmierināties ar to, kas ir, tādēļ Mežāži vienmēr cenšas pēc kaut kā vairāk. Karjerā viņi nenomierināsies, kamēr nekļūs par priekšniekiem. Viņi nespēs mierīgi gulēt, kamēr nesasniegs savus mērķus.

Ūdensvīrs – “Mīkstināt”

Viņi nenomierināsies, kamēr neizdarīs tā, lai visi apkārtējie nebūtu domubiedri. Šādā veidā viņi varēs justies komfortabli, tādēļ aizmirsīs par agresiju un strīdiem.

Zivis – “Just”

Šīs zīmes pārstāvji līdzpārdzīvo, viņi izjūt milzum daudz emociju. Reizēm tas negatīvi iespaidu cilvēkus, jo Zivis ne vienmēr spēj savas jūtas otram izskaidrot.
Avots: uduba.com

LA.lv