×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.4°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
16. maijs, 2017
Drukāt

Vienu privātmāju apzaga divas reizes: aiztur bandu Krimuldas pusē (3)

Valsts policijaValsts policija

Krimuldas novadā pērn tika veiktas piecas zādzības no četrām privātmājām. Viena no privātmājām tika apzagta divas reizes. Saistībā ar šo zādzību veikšanu aizvadītā gada nogalē tika aizturēts viens no zagļiem, bet pagājušajā piektdien tika aizturēts otrs meklēšanā izsludinātais jaunietis.

Zādzības veica divi 1998.gadā dzimuši jaunieši, kuri noskatītajiem mājokļiem uzlauza durvis vai izsita logus. Pašreizējā informācija liecina, ka abi jaunieši zādzības veikuši brīžos, kad mājokļu īpašnieki bija devušies izbraukumos vai nakts laikā.

Cietušie policijai ziņoja, ka no mājokļiem nozagti velosipēdi, sadzīves tehnika, elektriskie instrumenti un ūdens sūkņi. Siguldas iecirkņa policisti noskaidroja, ka kopējā nozagto mantu vērtība ir aptuveni 2 400 eiro.

Diemžēl, policijai neizdevās atgūt pilnībā visas nozagtās mantas, jo daļu no tām ļaundari jau bija realizējuši.

12. maijā policijai izdevās atrast un aizturēt otru ļaundari, kurš no likumsargiem slēpās gandrīz piecus mēnešus. 1998. gadā dzimušais jaunietis tika atrasts un aizturēts Vārkavas novadā. Puisis visu šo laiku bija slēpies pie savas draudzenes. Jaunietis savu vainu atzina daļēji.

Pret abiem jauniešiem tika uzsākts kriminālprocess par zādzību, kas izdarīta iekļūstot dzīvoklī vai citā telpā. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, kā arī iespējama mantas konfiskācija.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Par ielauzšanos svešā īpašumā , jāatļauj pielietot visus līdzekļus , noziedznieka neitralizēšanai ,ne tā , kā tagad , trešā dienā palaiž vaļā vāi notiesā uz pusgadu – nosacīti , zodz tālāk .

  2. vajag apdzīvot savas mājas, tad zagļiem nebūs kārdinājuma !

Draugiem Facebook Twitter Google+