Vienus vārtus somietēm iemetām 0

Latvijas sieviešu florbola izlase pasaules čempionāta A apakšgrupas pēdējā spēlē pirmdien ar rezultātu 1:12 (0:4, 1:4, 0:4) zaudēja spēcīgajai Somijas izlasei, kura iepriekšējos trīs turnīros allaž tikusi pie sudraba medaļām.
Vienīgos vārtus Latvijas izlases labā guva Diāna Isjomina.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156
Magnētiskās vētras 2024. gada aprīļa beigām – visbīstamākās dienas

Somietes mača rezultātu atklāja ceturtajā minūtē, bet nākamo septiņu minūšu laikā iemeta vēl trīs bumbiņas latviešu vārtos. Otrajā periodā pēc nospēlētām 66 sekundēm rezultāta tablo vēstīja 4:0 Somijas izlases labā, bet līdz mača vidum pretinieces guva vēl divus vārtus.
Vienīgos vārtos latvietēm izdevās gūt otrā perioda 11.minūtē, kad Isjomina aizskrēja ātrajā pretuzbrukumā un ar spēcīgu sitienu apspēlēja pretinieču vārtsardzi.

Otrā perioda otrajā pusē Latvijas florbolistes ielaida tikai vienus vārtus un “sausā” nostāvēja arī trešās trešdaļas pirmās desmit minūtes. Tomēr pēc tam somietes nepilnas minūtes laikā guva divus vārtus, kā arī ar diviem vārtiem atzīmējās spēles pēdējās četrās minūtes, Latvijas komandai ciešot zaudējumu ar rezultātu 1:12.
Latvijas izlases rindās par labāko spēlētāju tika atzīta Anna Ankudinova. Zīmīgi, ka Latvijas izlases jaunākajai florbolistei Ankudinovai šis ir jau otrs labākās spēlētājas gods šajā čempionātā.

Vēl pirms šīs spēles bija zināms, ka Latvijas izlase A apakšgrupā ieņems pēdējo vietu, jo tā ar 3:8 zaudēja Čehijai, kā arī ar 2:3 piekāpās Norvēģijai. Tikmēr somietes ar 5:1 pārspēja Čehiju un sestdien ar 10:1 sagrāva Norvēģiju.
A apakšgrupā Somijai ir seši punkti, Čehijai un Norvēģijai pa diviem, bet Latvija ir tukšā.

Jau šobrīd ir skaidrs, ka Latvijas izlase pasaules čempionāta turpinājumā cīņā par tikšanu ceturtdaļfinālā tiksies ar D apakšgrupas labāko komandu, kura pirmdien noskaidrosies Dānijas un ASV izlašu duelī.