×
Mobilā versija
+7.9°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
19. marts, 2015
Drukāt

Viesītes novadā piedzērušos “BMW” vadītāju aiztur, sašaujot auto riepas

bmw_riepa

Viesītes novadā pēc dramatiskas pakaļdzīšanās un riepu sašaušanas 18. martā aizturēts automašīnas “BMW X5” vadītājs, kurš pie stūres bija sēdies arī bez autovadītāja tiesībām, informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē.

Pārvaldē tika saņemta informāciju par agresīvu automašīnas “BMW X5” vadītāju, kurš, iespējams, transportlīdzekli vada alkohola reibumā Viesītes novadā Saukas pagasta Lonē. Nekavējoši policijas darbinieki noskaidroja automašīnas atrašanās vietu, lika transportlīdzeklim apstāties, bet automašīnas vadītājs ignorēja policistu likumīgās prasības un uzsāka bēgšanu, bojājot policijas automašīnu.

Policijas darbinieki ar trafarētu automašīnu ar ieslēgtām bākugunīm un speciālu skaņas signālu uzsāka automašīnas vajāšanu, raidot brīdinājuma šāvienus gaisā, bet “BMW X5” vadītājs tās ignorēja un turpināja bēgt. Tāpēc policijas darbinieki bija spiesti sašaut automašīnai riepas un notvēra bēgošo autovadītāju.

Aizturot 1982.gadā dzimušo Viesītes novada iedzīvotāju, konstatēts vairāk nekā divu promiļu alkohola reibums, un viņam pat nav bijušas autovadītāja tiesības. Vīrietis ir aizturēts un ievietots policijas īslaicīgā aizturēšanas vietā.

Uzsākts kriminālprocess par transportlīdzekļa vadīšanu vai mācīšanu vadīt transportlīdzekli, ja nav transportlīdzekļa vadīšanas tiesību un ja vadītājs atrodas alkohola, narkotisko, psihotropo, toksisko vai citu apreibinošu vielu ietekmē, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, atņemot transportlīdzekļa vadīšanas tiesības uz laiku līdz pieciem gadiem un konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+