Mobilā versija
+7.0°C
Skaidrīte, Skaidra, Justs
Otrdiena, 28. februāris, 2017
5. jūnijs, 2015
Drukāt

Viesnīca “Medzābaki” turpinās darbu kā “Porto Resort” (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Lilastē jūnijā darbu sāk guļbūves viesnīca “Porto Resort”, aģentūru LETA informē viesnīcas “Porto Resort” mārketinga daļas pārstāvji.

“Iepriekšējais viesnīcas nosaukums bija “Medzābaki”, un tā piederēja SIA “Latlauva”. Viesnīca nestrādāja aptuveni pusotru gadu. Tās darbības pārtraukšana un nosaukuma maiņa bija nepieciešama SIA “Latlauva” maksātnespējas dēļ,” aģentūru LETA informēja viesnīcas jaunā īpašnieka uzņēmuma SIA “AK Transgroup” valdes priekšsēdētāja Kristīna Kirša.

To, par kādu summu noticis darījums, viesnīcas “Porto Resort” vadītāja Kirša nevēlējās komentēt.

“Porto Resort” ir guļbūves viesnīca Lilastē, Carnikavas novadā.

“Firmas.lv” informācija liecina, ka SIA “AK Transgroup” vienīgā amatpersona ir Kirša. 2014.gadā SIA “AK Transgroup” apgrozījums bijis 749 816 eiro, bet peļņa 76 013 eiro.

“Firmas.lv” informācija liecina, ka uzņēmuma SIA “Latlauva” maksātnespēja pasludināta 2014.gada 17.jūnijā. Maksātnespējas administratore ir Laija Dovguško.

Pēdējie finanšu dati par SIA “Latlauva” liecina, ka tā 2012.gadā strādājusi ar apgrozījumu 266 535 eiro, zaudējumi bijuši 54 434 eiro. SIA “Latlauva” dalībnieki ir Kristīne Kunšteina – 33,33%, Inese Sudraba – 33,33% un Arta Deniņa – 33,33%, liecina “Firmas.lv” informācija.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. man tas nosaukums nekad nav bijis skaidrs med- zābaki , ka viesus medī , vai medza- baki , vēl neskaidrak.
    Tā jau ir, ka vārds nosaka , būsi veiksmigs vai ne .

"Grindeks" provizoriskā peļņa pērn 9,4 miljoni eiroLatvijas zāļu ražotāja “Grindeks” koncerns pagājušajā gadā, pēc provizoriskiem datiem, strādāja ar 105,366 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 27,5% vairāk nekā
Briest otrs lielākais zemes pārdošanas darījums Latvijas vēsturē (21)Briest otrs lielākais zemes pārdošanas darījums atjaunotās Latvijas vēsturē
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+