×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.0°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
19. maijs, 2014
Drukāt

Viesnīcu tīkls “Orbis Hotel Group” atver pirmo “Mercure” zīmola viesnīcu Latvijā (1)

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Polijas viesnīcu tīkls “Orbis Hotel Group” un Eiropas viesnīcu operators “Accor” Rīgā atvēris pirmo “Mercure” zīmola viesnīcu Latvijā, pavēstīja “Orbis Hotel Group” pārstāvji.

Viesnīcu tīkla pārstāvji informēja, ka četrzvaigžņu viesnīca “Mercure Riga Centre” ir pirmā šī zīmola viesnīca Latvijā. Viesnīca darbojas uz franšīzes līguma pamata, kas parakstīts ar Varšavā bāzēto “Orbis Hotel Group”, kas ir “Accor” zīmolu franšīzes devējs Baltijas valstu reģionā.

“Latvija, Lietuva un Igaunija piedāvā daudzsološas perspektīvas, un mēs noteikti plānojam stiprināt savu klātbūtni šajā tirgū,” sacīja viesnīcu tīkla “Orbis Group” vadītājs Lorēns Pičerāls.

Jaunās viesnīcas direktors Aigars Gerhards pastāstīja, ka viesnīcas “Mercure Riga Centre” izveidē investēti 15 miljoni eiro. Pēc viņa teiktā, tuvāko divu līdz trīs mēnešu laikā “Mercure Riga Centre” plāno sasniegt noslogojumu 90% apmērā. “Šobrīd cilvēki ļoti aktīvi rezervē viesnīcas numuriņus un maijā rezervācijas pildās ļoti veiksmīgi, tāpēc ir pamats teikt, ka tuvāko mēnešu laikā tiks sasniegts 90% noslogojums,” teica Gerhards.

Viņš atklāja, ka viesnīcas īpašnieki šobrīd attīsta vēl vienu projektu- pieczvaigžņu viesnīcu Jēkaba ielā- kura, tāpat kā “Mercure Riga Centre”, darbosies pēc franšīzes principa un ietilps viesnīcu tīkla “Orbis Hotel Group” sastāvā.  To, cik plānots ieguldīt šīs viesnīcas izveidē, Gerhards neatklāja, jo šobrīd aktīvi notiek viesnīcas dizaina izstrāde un celtniecības darbi, tādēļ kopējais investīciju apmērs vēl nav zināms. Gerhards sacīja, ka jauno pieczvaigžņu viesnīcu Jēkaba ielā plānots atklāt nākamā gada pirmajā pusē.

Viesnīca “Mercure Riga Centre” izvietota 1901.gadā celtā jūgendstila ēkā, Elizabetes ielā 101. Viesnīcā ir 143 numuri, kā arī konferenču centrs, kas var uzņemt līdz 100 personu, restorāns un fitnesa centrs.

“Orbis Hotel Group” ir lielākais viesnīcu tīkls Polijā, kas pārvalda 62 viesnīcas 30 Polijas pilsētās, kā arī četras viesnīcas Baltijas valstīs. “Orbis Hotel Group” viesnīcas darbojas ar “Ibis”, “Mercure”, “Novotel” un “Sofitel” zīmoliem.

Informācija “Lursoft” liecina, ka jaunās viesnīcas īpašnieks ir 2013.gada maijā dibināts uzņēmums “Newcon Hospitality Group”. Uzņēmuma pamatkapitāls ir divi tūkstoši latu (2,8 tūkstoši eiro) un tas pieder Kiprā reģistrētai kompānijai “Triazy Limited”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Viesnicas sētä pēc darbu pabeigšanas bija gandrîz vai tikai krievijas numuri. Laikam kipras ofšori ir krievu ipasums…

Draugiem Facebook Twitter Google+