×
Mobilā versija
+2°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
19. augusts, 2015
Drukāt

Viesosies senatori un Lietuvas prezidente (3)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Lietuvas prezidente Daļa Grībauskaite rīt ieradīsies vizītē Latvijā, lai tiktos ar Valsts prezidentu Raimondu Vējoni un piedalītos NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra atklāšanas ceremonijā.

Prezidentu tikšanās laikā paredzēts apspriest divpusējās attiecības, drošības stiprināšanu Baltijas reģionā, sadarbību Ziemeļvalstu līguma organizācijā un citus jautājumus. NATO Stratēģiskās komunikācijas centrā jau strādā viens Lietuvas virsnieks, un no septembra viņam pievienosies vēl viens lietuvietis. Kopumā āī centra darbībā iesaistījušās septiņas alianses dalībvalstis – Latvija, Lietuva, Igaunija, Polija, Vācija, Lielbritānija un Itālija, bet tuvākajā laikā savus ekspertus šurp plāno atsūtīt arī Nīderlande, ASV un Somija, kas ir NATO partnervalsts. Rīt Latvijā ieradīsies arī ASV Kongresa senatoru delegācija. Paredzēts, ka delegācija ieradīsies senatora Džona Makeina un senatora Šeldona Vaithausa vadībā, kuras sastāvā ir arī senators Džons Baraso.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. ĻOTI JAUKA IR LIETUVAS PREZIDENTE!!! Lietišķa, mērķtiecīga, zinoša, ar drošu nostāju un savus runas tekstus kabatā nemeklē…, muguru neloka kā smilga vējā!!!

  2. Par skaistumu -tas ir gaumes lieta. Makeinam viņa patik, tas ir neapšaubami.

  3. Nu skaista leišiem tā prezidente!!!!!!!!!!!!!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+