Mobilā versija
+2.6°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
19. augusts, 2015
Drukāt

Viesosies senatori un Lietuvas prezidente (3)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Lietuvas prezidente Daļa Grībauskaite rīt ieradīsies vizītē Latvijā, lai tiktos ar Valsts prezidentu Raimondu Vējoni un piedalītos NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra atklāšanas ceremonijā.

Prezidentu tikšanās laikā paredzēts apspriest divpusējās attiecības, drošības stiprināšanu Baltijas reģionā, sadarbību Ziemeļvalstu līguma organizācijā un citus jautājumus. NATO Stratēģiskās komunikācijas centrā jau strādā viens Lietuvas virsnieks, un no septembra viņam pievienosies vēl viens lietuvietis. Kopumā āī centra darbībā iesaistījušās septiņas alianses dalībvalstis – Latvija, Lietuva, Igaunija, Polija, Vācija, Lielbritānija un Itālija, bet tuvākajā laikā savus ekspertus šurp plāno atsūtīt arī Nīderlande, ASV un Somija, kas ir NATO partnervalsts. Rīt Latvijā ieradīsies arī ASV Kongresa senatoru delegācija. Paredzēts, ka delegācija ieradīsies senatora Džona Makeina un senatora Šeldona Vaithausa vadībā, kuras sastāvā ir arī senators Džons Baraso.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. ĻOTI JAUKA IR LIETUVAS PREZIDENTE!!! Lietišķa, mērķtiecīga, zinoša, ar drošu nostāju un savus runas tekstus kabatā nemeklē…, muguru neloka kā smilga vējā!!!

  2. Par skaistumu -tas ir gaumes lieta. Makeinam viņa patik, tas ir neapšaubami.

  3. Nu skaista leišiem tā prezidente!!!!!!!!!!!!!!!

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (61)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (2)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+