×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.3°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
21. februāris, 2017
Drukāt

Viesstrādniece Anglijā pasūta Latvijas amatpersonas slepkavību (4)

Foto Reuters/ Scanpix/LETAFoto Reuters/ Scanpix/LETA

Lielbritānijā par kādas Latvijas amatpersonas slepkavības plānošanu aizturēta viesstrādniece, šodien žurnālistiem pastāstīja Valsts policijas (VP) Kriminālizmeklēšanas pārvaldes priekšnieks Jānis Lazdiņš, kā arī Kriminālizmeklēšanas pārvaldes Slepkavību atklāšanas un personu meklēšanas nodaļas priekšnieks Romāns Jašins.

Janvāra sākumā policija saņēma informāciju, ka tiek plānota kādas Rīgā strādājošas valsts amatpersonas slepkavība. Policija noskaidroja, ka pasūtītājs ir agrāk nesodīta 1983.gadā dzimusi Latvijas iedzīvotāja, kas Lielbritānijā strādājusi rūpnīcā.

“Sieviete pasūtījuma brīdī atradās Lielbritānijā un no šīs valsts, izmantojot elektronisko pastu, veica pasūtījumu. Mums pēdējā brīdī izdevās pārtvert šo pasūtījumu,” norādīja Jašins.

Policija noskaidroja, ka par slepkavības izdarīšanu apsolīta 1200 eiro liela samaksa un slepkavība bija jāizdara pie amatpersonas darbavietas. Nozieguma motīvi nav saistīti ar amatpersonas profesionālo darbību, bet galvenā versija ir personiska nepatika, jo sieviete ar amatpersonu bija savstarpēji pazīstami, skaidroja policijas pārstāvji.

Sievietei slepkavības izdarītāju vēl nebija izdevies atrast. Policijai sadarbībā ar britu kolēģiem sievieti Lielbritānijā izdevās aizturēt un šobrīd tiek kārtotas formalitātes sievietes nogādāšanai Latvijā.

Amatpersonas, kuras slepkavība plānota, darbavietu policija neatklāja, taču tā nav bijusi augsta ranga. Amatpersona iepriekš draudus nebija saņēmusi, norādīja policijas pārstāvji.
Piesaistot plašus spēkus, policija šo lietu izmeklējusi deviņās dienās un janvāra otrajā pusē nodevusi kriminālvajāšanas sākšanai prokuratūrā.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Nav izslēgts, ka bij dikti riebīga vecene tā, ko gribēja nomušīt. Ja aiz nepatikas tieši.

  2. Ja pasūtījums nav bijis saistīts ar profesionālo darbibu tad kādā sakarā tiek minēta sievietes darba joma.
    Tas šķiet LJOTI dīvaini.

  3. Kā sauc šo kazu?

  4. Viena tante sapnī redzēja……Kamēr nav līķa, nevar cilvēku apvainot par sapni.

Draugiem Facebook Twitter Google+