×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.1°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
5. februāris, 2018
Drukāt

Viesturs Kairišs: ZZS vēlētāji sevi šausmīgi diskreditē (30)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Režisors Viesturs Kairišs RīgaTV 24 raidījumā Top5 paziņoja, ka partijas ZZS vēlētāji ir sevi diskreditējuši un viņš nespēj izskaidrot ZZS reitingu kāpumu.

“Es nesaprotu, kas ar cilvēkiem notiek. Man liekas, ka tur ir skaidras līnijas valsts nodevībai – tur runā par to, ka mūsu valsts prezidentu, premjeru apstiprina Putins. Es atvainojos – ko vēl vajag cilvēkiem? Tās ir ļoti, ļoti smagas aizdomas. Diskutēt par to, kāpēc “oligarhu sarunas” nokļuva ēterā, par to, ka nekvalitatīva bija izmeklēšanas gaita, tā ir tāda aizsmērēšanās… Es vēlreiz gribu runāt ar ZZS vēlētājiem, ja jums šķiet, ka tā ir super izvēle. Ja gribat balsot par ZZS, tad pieprasiet darbības, kas jūs norobežo no “oligarhu sarunās” izskanējušajām aizdomām,,” Viesturs Kairišs sašutis sacīja raidījumā “TOP5”, komentējot Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) kāpumu partiju reitingos janvārī.

Pievienot komentāru

Komentāri (30)

 1. Būtu tas Latgales separātists pastāvējis pie ratiem……

 2. kas tur ko brīnīties, – ja nopirktie mēdiji nonstop reklamē. ka Aivars fon Puze Ventspilī ar 39 000 iedzīvotājiem ieguldījis ( piem) 39 mil. eir, tad reņģēdājus neinteresē, ka PIRMS tam, VISAI Latvijai nolaupīti 10x vairāk

 3. kas tur ko brīnīties, – ja nopirktie mēdiji nonstop reklamē. ka Aivars fon Puze Ventspilī ar 39 000 iedzīvotājiem ieguldījis ( piem) 39 mil. eir, tad reņģēdājus neinteresē, ka PIRMS tam, VISAI Latvijai nolaupīti 10x vairāk

 4. Diskreditē sevi tie kuri mēģina sašķelt latviešu vēlētāju balsis un aicina nevēlēt par pašlaik Latvijā esošo vienīgo reālo latvisko politisko spēku. Cik tad viņi ir pie varas, pāris gadus un tad jau Latvija sāk atkopties pēc liberāļu orģijām! Kauns Kairišam kurš šķeļ latviešu vēlētājus!

  • ZZS vienīgais reālais LATVISKAIS (????) politiskais spēks?????? Kopš kura laika??? Šis spēks balstās uz tiem lieluzņēmējiem, kas savu nākotni nekādi nespēj ieraudzīt ārpus Krievijas tirgus. Par kādu latvisko spēku vispār var būt runa šādā situācijā????

 5. Diskreditē sevi tie kuri mēģina sašķelt latviešu vēlētāju balsis un aicina nevēlēt par pašlaik Latvijā esošo vienīgo reālo latvisko politisko spēku. Cik tad viņi ir pie varas, pāris gadus un tad jau Latvija sāk atkopties pēc liberastu orģijām! Kauns Kairišam kurš šķeļ latviešu vēlētājus!

  • “Air Baltika” projekta durvīs manāma spraucamies Lemberga “āža kāja”. Kam vajadzīgs dzelceļš ja tas neiet uz Venspili. Nebrīnīšos ja projekts tiks nogremdēts līdz nākošajām Saeimas vēlēšanām, jo kas zina.

 6. Diskreditē sevi tie kuri mēģina sašķelt latviešu vēlētāju balsis un aicina nevēlēt par pašlaik Latvijā esošo vienīgo reālo latvisko politisko spēku. Cik tad viņi ir pie varas, pāris gadus un tad jau Latvija sāk atkopties pēc liberastu orģijām! Kauns Kairošam kurš šķeļ latvieš vēlētājus!

 7. ZZS ir vājš morālais mugurkauls un lielas ambīcijas pēc varas un mantas.Galvenais ir veiksmīgs bizness,arī politikā- kaut ar pašu velnu. Kārlis Ulmanis naivi noticēja Staļina viltīgajiem meliem un pazudināja mūsu lielisko Latvijas Armiju un ar Brīvības cīnītāju garu,liekot tai iziet pazemojuma moku nāves ceļus ,nevis mirt kaujā kā varoņiem par savu mīļo valsti. Arī šodien ZZS gatava zemoties senā agresora priekšā. Intellektuālā kapacitāte ir zemā līmenī. Neesmu balsojusi par ZZS un nebalsošu. Viņi nav bijuši un nebūs saimnieki,bet gan izsaimniekotāji.
  Imantiem un viņam līdzīgajiem- labam režisoram un V. Kairišš tāds ir, piemīt plaša erudīcija, analītiskas spējas un augsts kultūras līmenis.Par to daudzi mūsu politikāņi varētu tikai sapņot.
  Jā TV-24 laikam finansējumu saņem no Kremļa kanāliem,jo Preses klubs pamazām paliek par blā-blā šovu, un “intelektuālais ” Streips vairs nav klausāms. Paliek slikta dūša.Vēl tikai Viņķeli piesēdināt blakus ar savu “plūstošā ” dzimuma teoriju .

 8. Murgs, ne viedoklis. Labāk būtu domājis par savu darbu. Pēdējie darbi pavisam štruntīgi

 9. Lai kā TV24 profesionālais demagogs gribēja novest Kairišu līdz “matu skaldīšanai”, viņam tas neizdevās. Es jau vairs nesaprotu šī TV politiku. Ielu aptaujās un dažās studiju intervijās politikā galīgi “peldošā” Ieva, “Vēlajā” vecišķš puišelītis stāsta par romantisko “bimbāšanu” un ņammīgajiem hamburgeriem, pie tam vissvarīgākais notikums jeb kurā laikā vai vietā ir kāda “hotentotu”ministra viendzimumu laulību akceptēšana, bet tur kaut vai pasaules gals. Bogustovs ar savu mūžīgo iejaukšanos runātāja teiktajā, kas liecina par ārkārtīgi zemo kultūras līmeni. Pat vienīgajā reāli interesantajā “Ķur tas suns aprakts” Zandera “sirdsdraugs tā vicina rokas ka Zandera bārda plīvo.

 10. … Sis portals paliek nekonstitucionals … Kas notiek ar Satversmes 100. pantu ???

  … Piekritu Viestura teiktam ….

  … Vienigais pasakums, sodienas Bezabrene, kas nevar but ne ilgtermina ‘iecelta’ Cimdara, ne oligarhu, ne valsts uzmeteju ierednu, vai lidzigi ieliktenu saindets ir … ‘Lapu Gajiens’ … 18.11. … !!!

  … Sis pasakums atklati pierada un skaidri pasaka valdibai, ka neviena tas izdarita izmeklesana, neviena aptauja un neviena tas darbiba vairs nevar but tira … lidz novecojosais varas piesmakotais dika saturs nav ticis nolaists un pats dikis iztirits …. !!!

 11. … Piekritu Viesturam … !!!

  Vienigais pasakums, sodienas Bezabrene, kas nevar but ne ilgtermina ‘iecelta’ Cimdara, ne oligarhu, ne valsts uzmeteju ierednu, vai lidzigi ieliktenu saindets ir … ‘Lapu Gajiens’ … 18.11. … !!!

  … Sis pasakums atklati pierada un skaidri pasaka valdibai, ka neviena tas izdarita izmeklesana, neviena aptauja un neviena tas darbiba vairs nevar but tira … lidz novecojosais varas piesmakotais dika saturs nav ticis nolaists un pats dikis iztirits …. !!!

 12. Kas veido sabiedrības viedokli Latvijā? – Labs jautājums. Latvijas inteliģence ( garīgi un morāli nobrieduši bezpartejiski cilvēki nāk klajā ar viediem priekšlikumiem, ierosinājumiem, savu skatījumu par lietu un cilvēku dabu t.i. uzskatāmi rādot zināšanas, informētību par notiekošajiem politiskajiem procesiem un svarīgāko Latvijas valstij un tai uzticīgiem cilvēkiem, spēju adekvāti jeb atbilstoši viņu rīcībā esošai informācijai izvērtēt patreizējā Saeimas sasaukuma politiķu pieņemto lēmumu atstāto nospiedumu vispārējā Latvijas valsts izaugsmē vai, gluži pretēji, deģenerācijā (pagrimumā, panīkumā), ko ne vienmēr var novērtēt, par patieso situāciju valstī spriežot, pēc finansu vai kādiem citiem svarīgiem rādītājiem, salīdzinot tos ar citām Eiropas valstīm vai kaut kādiem starptautiski atzītu institūciju pasūtītiem pētījumiem vai reitingiem, kas vienā brīdī ir it kā Latvijai labvēlīgi un jau pēc mirkļa vērtības, nopelnu mazinoši.) Paldies Kairišam par aicinājumu ZZS politiķu vēlētājiem nopietnāk izvērtēt kandidātus, ievēlot nākošās Saeimas deputātus! Mēs nevaram vairs atļauties mīņāties uz vietas, jo tāda mīņāšanās uz vietas nepastāv. Ir vai nu progress (attīstība) vai regress (atpalicība). Izejas punkts visām trim Baltijas valstīm bija līdzīgs, bet jau tagad jūt Igaunijas un, es domāju, arī Lietuvas aizsteigšanos mums garām, apsteidzot mūs pat tais lietās, kurās vēl pirms mirkļa bijām tām priekšā.

 13. Jābūt pilnīgi aprobežotam, kurlam un aklam, lai neko nezinātu par pasaulē notiekošo, par to, kāda ir Krievija Putina valdīšanas laikā, kādēļ valstis spiestas bruņoties, lai atvairītu Krievijas agresiju. Tāpat tie, kas kādreiz apmeklē teāri, pēc Kairiša darba var redzēt, ka viņš ir izglītots, spriest spējīgs cilvēks. Izglītoti un spriest spējīgi ir arī Brigmanis, Dūklavs un vēl laba tiesa ZZS biedru, un tas pārliecina, ka šīs partijas izteikti prokrieviskā darbība nav nejaušība, tāpat kā nav nekaitīga.

  • Latgaliešu aicināšana uz separātismu gan ir pavisam nekaitīga, vai ne? Vēl vajag Kurzemes hercogisti atjaunot, un būsim kā pirms 100 vai vēl vairāk gadiem? Kremļa sapnis – pierādīt, ka bez tās nevaram, un vai Kairis nav labākais palīgs: Kučinskis ir tikai 2 gadus premjers, viss iet uz labo pusi, bet Kairis prasīs ZZS atbildēt par grēkiem, ko pastrādāja valdošā Vienotība 10 gados, ieskaitot Dombrovska sataisītos parādus un tautas vēsturē nepieredzētu emigrāciju?

  • Latgaliešu aicināšana uz separātismu un autonomeju gan ir pavisam nekaitīga, vai ne? Vēl vajag Kurzemes hercogisti atjaunot, un būsim kā pirms 100 vai vēl vairāk gadiem? Kremļa sapnis – pierādīt, ka bez tās nevaram, un vai Kairis te nav labākais palīgs: Kučinskis ir tikai 2 gadus premjers, viss iet uz labo pusi, bet Kairis no ZZS prasa atbildēt par grēkiem, ko pastrādāja valdošā Vienotība 10 gados, ieskaitot Dombrovska sataisītos parādus un tautas vēsturē nepieredzētu emigrāciju?

 14. Kā ar 100. pantu, Latvijas Avīze”?

 15. “Reitingi” un visādas “skds aptaujas” ir brangi nopirkts pasākums. Kurš labi maksā, tam “reitings” augšā, kas nemaksā neko, tam nekas. Vienkārši loģika. Dumjš vēlētājs uz šādiem krāpnieciskiem trikiem uzraujas. Kairišam to gan vajadzēja saprast!

  • nu jau tu auzās iebrauc Atbildēt

   tikai tāpec ka citi atļaujas domāt savādāk nenozimē ka nopietnu kompāniju aptaujas ir blefs. to precizitāti starp citu ari velešanu rezultāti apliecina, jo kļūdas robežās vienmer rezultāti sakrīt ar aptauju rezultātiem

 16. Kairišs ir goda vīrs.Sen jau visiem bija skaidrs ,kas ir zzs.Nelaime tā ka komunisti un viņu izdzimteņi ir pie varas un tas komunists Cimdars skaita balsis kā vajag mantraušieem,kā maskava saka.Latviešu tauta ir gudra un pienāks tā diena ,kad šiem cūku bērniem pienāksies par visu atbildēt.

 17. Kairiša novērojumi ir būtiski un svarīgi sabiedrībai. Es nesaprotu cilvēkus, kuri balso par ZZS. Atbildēt

  DINA

  • Es nesaprotu cilvēkus, kad balsoja par Vienotību un tās propagandēto homoseksuālismu, ganderismu un citām tikpat perversām lietām.

 18. Kairišs ir režisors. Šaubos, vai viņam ir vērtējumiem par sabiedrībā notiekošajiem procesiem nepieciešamās zināšanas, informācija un izpratne. Kāpēc Kairišs vispār domā, ka viņa, vai jebkura cita kultūras darbinieka, rakstnieka, dzejnieka, komponista, gleznotāja utt. viedoklis būtu jāuztver kā patiesība pēdējā instancē? Visu minēto ļaužu kategoriju spriedumi ir emocionāli retoriski saucieni pēc nepiepildāma sapņa.

 19. kairišs sevi diskriditē un nostāda idiota lomā sākdams publiskas priekšvelešanu aktivitātes. tā sevi iepriekšejās velešanās zālite apkaunoja, hermanis vispār aizrunājās līdz tam ka velet drīkst ļaut tikai atsevišķiem izredzetajiem, ka pamatmasai velešanu tiesibas jāatņem….. tagad kairišs sāk savu personigo apkaunojuma kampaņu

Draugiem Facebook Twitter Google+