Ekonomika
Bizness

Vietējie ražotāji elastīgi pieskaņojas klientu vēlmēm, izstādē rāda jaunumus0

“Lamela” ražotās ozola un oša plāksnes ir ar atšķirīgu dekoratīvu struktūru. Foto – Andris Ozoliņš

Ķīpsalas izstāžu zālē 32. starptautiskajā būvniecības industrijas izstāde “Māja I” pagājušās nedēļas nogalē plaši pārstāvēti vietējie ražotāji, kuru labā īpašība ir tāda, ka tie ļoti elastīgi pieskaņojās klientu vēlmēm.

Retāks izstāžu viesis ir “Reatons”, kurš demonstrēja savu īpašo piedāvājumu dekoratīvo interjera apdares materiālu klāstā. Uzņēmums izgatavo arī ugunsdrošas koka durvis un piedāvā pēc latviešu arhitektu dizaina veidotas dekoratīvu durvju sērijas. “Šo durvju dizaina autore ir pazīstamā arhitekte Zaiga Gaile,” stāsta Edgars Maķis, “Reaton” pārdošanas speciālists.

Lielisku materiālu mēbeļu un interjera veidošanai demonstrēja “Lamela”, lielākais ozola un oša plākšņu ražotājs Baltijā. Tās ražotās ozola un oša plāksnes ir ar atšķirīgu dekoratīvu struktūru, izmēru ziņā liela amplitūda, biezumā no 18 – 43 mm, garumā līdz pat 5000 mm.

Arī “Tenapors” demonstrēja jaunumu – L-veida elementus izolētiem betona plātņu pamatiem. Tos izgatavo no augstas stiprības putu polistirola un betonē veidnī, kas samontēts no L EPS elementiem un EPS plāksnēm. Elementu formu un izmēru aprēķina, ņemot vērā nepieciešamo siltumpretestību un izgatavo atbilstoši ēkas projekta prasībām.

Tuvojas vasara un laiks apkārtnes darbiem, atgādināja vietējais ražotājs SIA “Žogu darbnīca”, kas ražo betona stabus, pakāpienus, puķu vāzes, tiem pieskaņotus žogu laidumus no koka metāla un plastmasas. Uzņēmumā top arī dažādas vārtu konstrukcijas. “Uz šo izstādi bijām sagatavojuši jaunus žogu stabu modeļus, ko sākam piedāvāt pircējiem.” stāsta Mārtiņš Kazanovs, uzņēmuma īpašnieks.

Saistītie raksti

Vasarās lielu problēmu sagādās baseinu un strūklaku ūdens bioloģiskais piesārņojums. “ITR Baltija” piedāvāja jaunumu – biopāgu, kas domāts bioloģisko nogulšņu likvidēšanai ūdens lietošanas sistēmās un labi noder baseinu un strūklaku ūdens attīrīšanai. Produkts ir gana efektīgs un lēts.

LA.lv