×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.9°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
6. septembris, 2013
Drukāt

Vietnē “Facebook” izveidota domubiedru grupa “Grende, atkāpies”

EkrānuzņēmumsEkrānuzņēmums

Sociālajā vietnē “www.facebook.com” izveidota domubiedru grupa “Grende, atkāpies”, novēroja biznesa portāls “Nozare.lv”.

 

Tiesa, domubiedru grupas lapā norādīts, ka tas ir pašapziņas, ne politikas jautājums. Šajā “Facebook” domubiedru grupā tās atbalstītāji un izveidotāji nav redzami.

“Nozare.lv” novēroja, ka šodien sociālajā vietnē “twitter.com” bija izplatīts fotoattēls, kur redzama māksliniece Katrīna Neiburga, kuras krekliņu rotā uzraksts “Grende, atkāpies”. Ar šādu krekliņu mugurā māksliniece vakar, 5.septembrī, ieradusies uz Latvijas Nacionālās operas (LNO) ēkas 150.jubileju.

“Facebook” vietnē ir atrodama arī kādas studijas “Darva” draugu lapa, kur norādīts, ka tiem, kas grib bez maksas apdrukāt krekliņu, ir jādodas uz studiju. Tiesa, šajā “Facebook” vietnē nav norādīts, kur studija atrodas.

Ar mākslinieci Neiburgu “Nozare.lv” nav izdevies sazināties. Tāpat arī ar studijas “Darva” pārstāvjiem nav izdevies sazināties.

Advokāts Aldis Gobzems paziņojumā medijiem izsūtījis aicinājumu pievienoties “Facebook” izveidotajai lapai “Grende, atkāpies!”.

Viņš informēja, ka patlaban tiek gatavots dokuments saistībā ar kultūras ministres Žanetas Jaunzemes-Grendes (NA) demisijas pieprasījumu. “Visi cilvēki, kuri vēlēsies parakstīties par Žanetas Jaunzemes-Grendes demisiju, ir laipni aicināti ierasties kustības “Grende, atkāpies!” koordinācijas centrā Alberta ielā 1-13, Rīgā, sākot no pirmdienas plkst.8,” norādīja advokāts.

Jau ziņots, ka komponists un LNO direktora padomnieks muzikālajos jautājumos Arturs Maskats ir atteicies vadīt LNO valdi, ja tajā nebūs pašreizējā operas ilggadējā vadītāja Andreja Žagara. Patlaban, pēc Kultūras ministrijas izsludinātā konkursa rezultātiem, par valdes loceklēm izraudzīta līdzšinējā vairāku uzņēmumu mārketinga un biznesa vadītāja Inese Eglīte un Latvijas Televīzijas (LTV) kultūras raidījumu satura redaktore, muzikoloģe Daina Markova.

Kultūras ministrija patlaban meklē labāko risinājumu trešā LNO valdes locekļa atrašanai.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+