×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
26. maijs, 2015
Drukāt

Vīķe-Freiberga: Mana kandidatūra prezidenta amatam nav aktuāla (5)

Foto: LETAFoto: LETA

Eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga uzskata, ka viņas kandidatūra Valsts prezidenta amatam vairs nav aktuāla.

Vīķe-Freiberga šovakar LTV pauda viedokli, ka pastāv gana liela varbūtība, ka Saeima jūnija sākumā jau prezidenta vēlēšanu pirmajā kārtā izvēlēsies nākamo valsts galvu. Ja tomēr neviens no četriem kandidātiem augstajā amatā netikšot ievēlēts, Vīķe-Freiberga uzsvēra, ka figurē vēl vesela virkne citu potenciālo kandidātu, no kuriem ātri izveidot “jaunu kandidātu soliņu”.

Bijusī politiķe politikas kuluāros esot dzirdējusi daudz un dažādus vārdus, kas varēti būt prezidenta amata kandidāti otrajā vēlēšanu kārtā – gan publiski izskanējušus, gan vēl neizskanējušus, kuru vārdus gan viņa attiecās nosaukt.

Viķe-Freiberga būtu gatava domāt par kandidēšanu uz Valsts prezidenta amatu tikai tad, ja redzētu nepieciešamību nodrošināt konkurenci kādam “ļoti kaitīgam kandidātam”, kurš, piemēram, propagandētu Latvijas izstāšanos no Eiropas Savienības vai NATO, bet citādi viņa ir pārliecināta, ka jādod iespēja sevi apliecināt jauniem cilvēkiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. … Vel gaidam ar nepacietibu mia culpa pasatzinumu … tikai tad varesim runat par valsts un tautas glabejas iespejamo varondarbu … krizes gadijuma !

  2. VVF k-dze,tas nu ir prātīgi teikts,JO pēc pēdejā laika intervijām,varu teikt savu viedokli,ka esat jau iztērējusi savu politiķes intelektu un notikumu vērtējuma spējas.Gan par trešo !!! krievu TV kanālu/ nu un tad,ja okupants mājās runā kiriļicā! /,gan par Āfrikas imigrantiem un mūsu bēdīgo likteni pēc okupācijas/ to NEVAR salīdzināt nekādā veidā!/,gan par oligarhiem un Lembi utt.
    Tāda vāvuļošana TAGAD neder !!

  3. Esi tada vecuma kad nederi tai PREZIDENTA amata,vajadzetu pasai saprast BEIDZOT.

  4. Paldies Dievam. Kundze tā nedomā, bet kas cits atliek? Neviens neaicina, jāsaglabā augstprātīgā cieņa.

  5. Paldies, Dievam, ka veča pati to atzīst. Protams, ka nav aktuāla! Pietiekami neatgriezeniska ļaunuma valstij ir nodarījusi savas prezidentēšanas laikā, atceramies kaut vai izcūkoto Valsts valodas likumu un Pilsonības likumu, par Abreni un skriešanu uz Maskavu svinēt 9.maiju pat nerunāsim.

Draugiem Facebook Twitter Google+