×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.6°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
15. aprīlis, 2015
Drukāt

Vīķe-Freiberga: Prezidenta vēlēšanās toni nosaka ZZS (7)

Foto - LETAFoto - LETA

Prezidenta vēlēšanās toni nosaka Zaļo un zemnieku savienība (ZZS), un par jauno prezidentu kļūs persona, kuru amatā grib redzēt tieši ZZS, šādu viedokli intervijā “LNT Ziņām” pauda bijusī Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga.

Arī viņa joprojām tiek minēta kā viena no kandidātēm par spīti tam, ka aicinājusi partijas viņas vārdu nelocīt.

“Es esmu lūgusi partijām nerunāt par mani, kā kaut kādu.. Es nekādā ziņā, man nav vēlmes jebkādai partijai būt par viņu izvirzīto kandidātu. Ziniet, gluži pragmatisku iemeslu dēļ – tās jau vienmēr ir nometamās kārtis. Kas tad grib būt par nometamo kārti? Nē, nopietni, tas tāds joks,” norādīja Vīķe-Freiberga.

Kā ziņots, ZZS līdz šim atbalstītais kandidāts, pašreizējais Valsts prezidents Andris Bērziņš ir paziņojis, ka atkārtoti nekandidēs. Koalīcija cer vienoties par vienu kopīgu kandidātu Valsts prezidenta amatam.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. tas toņa noteicējs gadījumā nav Aivariņš?

  2. i neceriet vairs uz VVF, otra tāda iespējamība Latvijai vairs netiks dota! Tagadējie varneši sūri pūlas, lai valsts starptautiski izskatītos nenozīmīga, nespējīga un “pajoliska” visos līmeņos. Tā ir vieglāk sadarboties ar vajadzīgajiem ārzemēs un arī sekmīgāk pārvaldīt tepat vietējo pūli…

  3. Šādā situācijā redzu tikai vienu varianu-Freiberga jāpierunā kandidēt,ZZS pabaidīsies balsot pret viņu,jo man liekas,ka Freiberga ir samērā labi atbalstīta tautā,ja tas tā ir,tad vēršanās pret viņubūtu ZZS kaps.

  4. Tagad jau taisās valdība maksāt Latvijā esošiem Krievijas pensionāriem. Kāds te uztraucas par Abreni. Ber vispār jau pareizi būtu, tas tikai grautu uzticību krievijai latvijas krievu vidū!

  5. ZZS nav vajadzīgs gudrs un kompetents prezidents, viņiem aizklāti balsojot kopā ar Saskaņas centru, nepieciešama marionete un vājš prezidents, lai tas dancotu pēc lemberga, urbanoviča un brigmaņa stabules.Tas pašreizējā situācijā būtu bīstami Latvijas drošibai.

  6. +Jā nu toni nosaka kam jūs Abreni atdevāt? VĪĶE,JŪSU ONKULS BIJA GODĪGS SKRODERS BORMAŅOS.
    ŽĒL-VIŅU VISI KOKNESIEŠI CIENIJA . bet jūs LATVIJAI…..SĒRGA….

    • VVF ir bijusi vislabaka LatvijAs aizstave un patriote no visiem siem pec kara Latvijas prezidentiem. Mums ir vajadzigs tagad kads ar vinas spejam un ticibu Latvijai … Bet noteicosie speki Latvija tadu prezidentu nepielaus… Noteicosie speki tagad budami Saskana un Lemberga kontroleta ZZS.

Draugiem Facebook Twitter Google+