×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.0°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
13. novembris, 2013
Drukāt

Vīķe-Freiberga saņems “Brīvības bruņinieka” apbalvojumu (4)

Foto - LETAFoto - LETA

Šā gada 18. novembrī bijušo Latvijas prezidenti Vairu Vīķi-Freibergu apbalvos ar Kazimeža Pulaska fonda „Brīvības bruņinieka” balvu, portālu “LA.lv” informēja Polijas vēstniecībā.

Apbalvošanas ceremonija notiks Polijas galvaspilsētā Varšavā 10.Jauno diplomātu akadēmijas atklāšanas laikā, kuru organizē Eiropas Diplomātijas akadēmija sadarbībā ar Kazimeža Pulaska fondu.

Kazimeža Pulavska fonds „Brīvības bruņinieka” apbalvojumu piešķir izcilām personībām, kas ir veicinājušas ģenerāļa Kazimeža Pulaska dzīves vērtību – brīvības, taisnīguma un demokrātijas popularizēšanu. Apbalvotie saņem ar rokām izgatavotu 18.gadsimta virsnieka parādes zobena kopiju. Šādu ieroci savā laikā nēsāja ģenerālis Kazimežs Pulaskis.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Šodien Vācijā tiesā Vācijas prezidentu par to, ka viņš atlļāvies alusmsvētkos Oktober fest ar savu svītu PACIENĀTIES PAR 700 EIRĀM. Mūsu VVF cienājās bez gala un malām pie Mārtiņa Vītiņa , kur Lato Laopsa aprakstsa savā grāmatā par VVF. Tāpat Zatlers atļaujas dzīvot uz vella paraušanu. Vācijā tiesā, bet Latvijā sniedz par to ordeņus. KAUNS!

  2. stipri pārspīlēts apbalvojums!

  3. Ko tad ši tādu ir izdarījusi ka piešķir poļaku ordeni? Valsti iedzinusi nabadzībā ar savu valdīšanu.Labāk būtu par viņas izdarību pie kauna staba piesist.

  4. No sirds apsveicam.

Draugiem Facebook Twitter Google+