×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
15. aprīlis, 2016
Drukāt

Vikštrēms: Dānija būs favorīts, par otro vietu cīnīsimies

LETALETA

Latvijas handbola valstsvienības galvenais treneris Uģis Vikštrēms uzskata, ka 2018. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra pirmajā grupā izteikts favorīts ir Dānija, bet Latvijas, Ungārijas un Nīderlandes izlases cīnīsies par otro vietu un ceļazīmi uz kontinenta čempionātu.
“Lai kā gribētos vieglākus pretiniekus, jāatzīst, ka kvalifikācijas turnīros vāju komandu nav. Pirmais, ko varu teikt – neesmu priecīgs, ka mums grupā ir Dānija. No pirmā groza labāk pretiniekos būtu dabūjuši Islandi, tas būtu pateicīgāks variants. Manuprāt, Dānija ir absolūts favorīts uz uzvaru grupā,” Latvijas handbola federācija citē Vikštrēmu. “Ungārija ir pasaules klases komanda, kas piedalās praktiski visos pasaules un Eiropas čempionātos, kā arī olimpiskajās spēlēs. Nīderlandei pēdējos gados arī izveidojusies spēcīga komanda. Dānija ir favorīts, bet pārējie, arī mēs, varam pacīnīties par otro vietu grupā,” uzskata treneris.
Latvija kvalifikācijas turnīrā tika ielozēta 1. apakšgrupā kopā ar Dāniju, Ungāriju un Nīderlandi. Kvalifikācijas turnīrs norisināsies no 2016.gada novembra līdz 2017. gada jūnijam un finālturnīram kvalficēsies katras grupas pirmo divu vietu ieguvējas, kā arī labākā trešās vietas īpašniece.
Domas par Eiropas čempionāta kvalifikāciju gan atliktas tālākā plauktiņā, jo jau jūnijā Latvijas izlasei divās kvalifikācijas spēlēs pret Baltkrieviju būs iespēja pirmo reizi vēsturē nokļūt pasaules čempionātā. Šīs spēles notiks 12. jūnijā Minskā un 15. jūnijā Valmierā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+