Mobilā versija
-2.1°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Svētdiena, 26. februāris, 2017
27. oktobris, 2014
Drukāt

Viktorija Bekhema atzīta par veiksmīgāko britu uzņēmēju

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Apģērbu dizainere Viktorija Bekhema, kuras modes zīmols pēdējo piecu gadu laikā piedzīvojis strauju izaugsmi, atzīta par veiksmīgāko britu uzņēmēju.

40 gadus vecās Bekhemas uzņēmuma apgrozījums piecu gadu laikā pieaudzis no viena miljona sterliņu mārciņu (1,3 miljoniem eiro) līdz 30 miljoniem mārciņu (38 miljoniem eiro). Savukārt darbinieku skaits pieaudzis no trijiem līdz simts.

“Viņai ir īsts uzņēmums, dizaineres talants un biznesa domāšana,” norāda žurnāla “Management Today” pārstāvis Endrū Saunders, kurš piedalījās saraksta tapšanā. “Viņa daudz kritizēta par to, ka ir dizainere slavenība, bet tas nav godīgi.”

“Viņa no sava slavenības statusa uzbūvējusi ko vērā ņemamu, kas mūsdienās ir bieži sastopams scenārijs. Viņa ir pelnījusi atzinību,” viņš turpina.

Bekhema, kur agrāk bija pazīstama kā 90. gadu popgrupas “Spice Girls” dalībniece, savu modes zīmolu dibināja 2008. gadā. Septembrī viņa atklāja zīmola pirmo veikalu Londonā.

Saskaņā ar “Management Today” rīcībā esošajiem datiem Bekhemas bagātība sasniegusi 210 miljonus mārciņu (266 miljonus eiro).

Lielbritānijas veiksmīgāko uzņēmumu sarakstā ņemts vērā izveidoto darba vietu skaits, pārdošanas apjoms un peļņa piecu gadu laikā.

Otro vietu sarakstā ieņēma Amits un Mīta Pateli no farmācijas kompānijas “Auden Mckenzie”, bet trešajā ierindojās Mahmuds Kamani, kuram pieder interneta apģērbu veikals “Boohoo.com”.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+