×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
21. janvāris, 2012
Drukāt

Viļakas mērs nesteidzas stāties citā partijā

Viļakas novada domes priekšsēdētājs bijušais partijas LPP/LC biedrs Sergejs Maksimovs pēc partijas likvidācijas ar stāšanos citā politiskajā spēkā pagaidām nesteidzas.

“Esmu “precību gados”, bet ar kāzām nesteidzos,” jokodams aģentūrai LETA teica Maksimovs. Lai arī jaunā partijā Viļakas novada domes priekšsēdētājs pagaidām vēl nav iestājies, viņš neplānojot atteikties no darbības politikas lauciņā. Pievienoties kādai no esošajām vai iesaistīties jaunas partijas dibināšanā Maksimovs plāno, tuvojoties vēlēšanu laikam.

“Ja runāt par iespējamo sadarbību ar jau eksistējošajām partijām, tad man svarīgāka loma būs nevis partijas nosaukumam, bet gan cilvēkiem, kas startēs tās vai citas partijas sarakstā,” uzsver Maksimovs.

Viļakas novada domes priekšsēdētājs pieļauj arī iesaistīšanos jaunas reģionālās partijas dibināšanā, kuras darbība varētu principiāli atšķirties no pašreizējo partiju darbības principiem.

“Gandrīz visas lielākās partijas ir vertikāli orientētas – lēmumus pieņem to vadība un parastam cilvēkam iesaistīties šajā procesā ir visai sarežģīti. Jaunā partija varētu būt horizontāli orientēta, tās darbību plānots balstīt uz kolektīvo atbildību. Pie šāda partijas darbības principa lēmumu pieņemšanā varētu iesaistīties daudz plašākas iedzīvotāju masas,” skaidroja Maksimovs.

Pērn 1.decembrī Šlesera reformu partijas LPP/LC kongresā tika nolemts partijas darbību izbeigt.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+