×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
25. februāris, 2015
Drukāt

Viļānos deg kokapstrādes uzņēmums, izsludināts paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks

LETA/AFPLETA/AFP

Viļānos trešdien pēc pusnakts izcēlies ugunsgrēks kokapstrādes uzņēmumā – gaterī “Ābekoks”, kura dzēšana joprojām turpinās, aģentūrai BNS pastāstīja Viļānu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Margarita Isajeva.

Viņa norādīja, ka “Ābekoks” ir viens no lielākajiem kokapstrādes uzņēmumiem Viļānu novadā. Sīkāku informāciju par ugunsgrēka dzēšanas darbiem Isajeva nesniedza.

Gaterī atrodas arī traktortehnika.

Izsaukums uz ugunsgrēku tika saņemts plkst.00.48. Liesmas izplatījās tūkstoš kvadrātmetru platībā. Pēc dienestā norādītā, uzņēmums atrodas netālu no dzelzceļa stacijas.

VUGD pārstāve Viktorija Gribuste Latvijas Televīzijas raidījumam “Rīta Panorāma” pastāstīja, ka dzēšanu apgrūtina fakts, ka tuvākajā apkārtnē nav kur ņemt ūdeni, līdz ar to ugunsdzēsējiem nākas vest ūdeni no trīs kilometru attāluma, kas liek dzēšanā iesaistīt lielākus spēkus un kopumā apgrūtina darbus.

VUGD pārstāve norādīja, ka dzēšanas darbos iesaistījušies arī “Latvijas Dzelzceļa” ugunsdzēsēji.

Ugunsgrēkam noteikts paaugstinātas bīstamības rangs. Par cietušajiem ziņu nav.

Pēc “Lursoft” datiem, uzņēmums “Ābekoks” komercreģistrā iegrāmatots 2004.gadā. Tā pamatkapitāls ir 2,8 tūkstoši eiro. 2013.gadā uzņēmums strādājis ar 237,5 tūkstošu eiro apgrozījumu un cietis 43,2 tūkstošu eiro zaudējumus. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Latvijas pilsonis Vadims Seļezņovs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+