×
Mobilā versija
Brīdinājums +28.1°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
26. oktobris, 2017
Drukāt

Pasažieris vilcienā Rīga-Ogre atpazīst pazudušo Andri (2)

Foto - Austra Helēna Žaggere/LETAFoto - Austra Helēna Žaggere/LETA

Vakar vilcienā Rīga – Ogre sveiks un vesels atrasts radinieku meklētais 57 gadus vecais Andris P., kurš 20.oktobrī izgāja no mājām un neatgriezās, informē pazudušo meklēšanas organizācija “Bezvests.lv”.

Atrast vīrieti izdevās pateicoties Kasparam no Ogres – vērīgam vilciena pasažierim, kurš nepalika vienaldzīgs, piezvanīja “Bezvests.lv” un paziņoja, ka meklēšanā esošais Andris šobrīd sēž viņam blakus vilcienā no Rīgas uz Ogri. Brīvprātīgie nekavējoties sazinājās ar pazudušā Andra radinieci, kura viņu stacijā sagaidīja un aizveda mājās.

Pasažieris, kurš atpazina meklēto vīrieti, pastāstīja, ka īsinot laiku vilcienā, telefonā atvēris interneta portālu “Ogrenet.lv”, lai pa ceļam palasītu jaunākās ziņas. Acīs iekritis paziņojums par Ogrē pazudušu cilvēku ar lūgumu palīdzēt viņu atrast. Šajā pašā sludinājumā bijusi pazudušā fotogrāfija. Jaunietis pacēla acis un saprata, ka viņam blakus sēž tas pats Andris, kuru radinieki un brīvprātīgie nesekmīgi meklē jau sešas dienas.

Nav skaidrs, kur teju nedēļu vīrietis bijis. Viņš stāstījis, ka bijis ciemos pie paziņām Jelgavā, bet tuvinieki šajā pilsētā nevienu nepazīst.

Jau vēstīts, ka Andris P. 20. oktobrī izgāja no mājām Ogrē, Mālkalnes prospektā, pastaigāties un neatgriezās. Andrim ir runas traucējumi un mēdz būt epilepsijas lēkmes.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Cik laba ziņa !

    • Runas traucējumi un epilepsija nav tādas kaites,dēļ kurām cilvēku vadāt saitītē. Gribēja un aizbrauca. Ne jau radi kādi dievi lai Vit sus viņa kontaktus zinātu un izkontrolētu

Draugiem Facebook Twitter Google+