×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.8°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
27. marts, 2013
Drukāt

Vilcienā uz Igauniju ērtāks vagons


Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Pēc a/s “Pasažieru vilciens” pasūtījuma šā uzņēmuma meitas kompānijā a/s “VRC Zasulauks” izveidots Latvijā pirmais paaugstināta komforta vagons 16 pasažieriem, kas iekļauts vilcienā uz Igaunijas pierobežas pilsētu Valgu.

Jaunajā vagonā ir norobežota telpa konduktoram, bezmaksas interneta pieslēgums, elektrības kontakts, ērtākas sēdvietas, galdiņi, statīvs virsdrēbēm un vēl citas ērtības. Pasažieri var pasūtīt atspirdzinošus dzērienus, tēju un kafiju, kas maksā Ls 0,70. Par dzērieniem varēs norēķināties ar maksājumu kartēm. Maksa par braukšanu paaugstināta komforta vagonā Ls 1 papildus biļetes cenai. A/s “Pasažieru vilciens” valdes priekšsēdētājs Artis Birkmanis teic, ka kopējās vagona pārbūves izmaksas ir aptuveni Ls 8000. “Pusgadu vērtēsim, kā mūsu jaunais pakalpojums apmierina pasažierus. Ja būs pieprasījums, paaugstināta komforta vagonu iekļausim arī vilciena sastāvā maršrutā uz Daugavpili,” tā A. Birkmanis.

Savukārt a/s “VRC Zasulauks” valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Greste pieļauj – vagona pārbūve var kļūt arī par uzņēmuma eksporta pakalpojumu.

Vilciens no Rīgas uz Valgu ik dienas ceļā dodas pulksten 13.10, bet Valgas stacijā ierodas pulksten 16.32. Atgriešanās Rīgā – pulksten 17.29 no Valgas, bet ierašanās Rīgas Centrālajā stacijā pulksten 20.44. No Valgas iespējams tālāk ar vilcienu doties uz Tallinu.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+