×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.4°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
9. decembris, 2013
Drukāt

Vildem nāks palīgā Kolčins

vldinamo.ruvldinamo.ru

Latvijas vīriešu volejbola izlases treneru kolektīvu nākamajā atlases ciklā papildinās Krievijā plašu atzinību guvušais Boriss Kolčins, kurš kopā ar valstsvienības galveno treneri Raimondu Vildi spēlēja “Radiotehniķa” meistarkomandas zelta laikos.

Izlases galvenā trenera amatā apstiprināts Raimonds Vilde, kurš to ieņēma arī iepriekš, bet ar Kolčinu panākta principiāla vienošanās, tomēr pagaidām nav skaidrības par viņa statusu. “Viņš strādā spēcīgajā Belgorodas “Belogorje” vienībā, kurā ir faktiskais galvenais treneris un tāpēc mums vēl nav sanākusi tikšanās klātienē,” saka valstsvienības menedžeris Ainārs Dakša norādīja, ka tā varētu risināties decembra otrajā pusē. “Tajā arī saskaņosim plānus un vienosimies par trenera Kolčina statusu.”

Līdz ar to pagaidām vēl nav skaidrības par citiem Vildes asistentiem – par tiem tiks lemts pēc sarunām ar Kolčinu.

Latvijas volejbola speciālists Kolčins bija “Radiotehniķa” zelta komandas sastāvā, bet jau aptuveni 25 gadus viņš lielākoties strādājis tālu prom no dzimtenes.

Šī gada vasarā Latvijas volejbola izlase Vildes vadībā palika tikai viena seta attālumā, lai pirmoreiz kopš 1995.gada kvalificētos Eiropas čempionāta finālturnīram. Pēc šī zaudējuma Vilde izteica apņēmību atkāpties no amata, tomēr abas puses vienojušās par sadarbības turpināšanu.

Nākamā gada maijā Latvija uzsāks 2015.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīru, kura otrajā kārtā sacentīsies ar Polijas un Slovēnijas izlasēm, kā arī pirmās kvalifikācijas kārtas (Maķedonija, Zviedrija, Azerbaidžāna vai Gruzija) uzvarētāju. Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra otrās kārtas pirmais grupas turnīrs tiks aizvadīts nākamgad Slovēnijā no 22. līdz 25.maijam, bet otrais grupas turnīrs no 29.maija līdz 1.jūnijam notiks Polijā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+