Ekonomika
Nauda

Vilistere-Lāce kļuvusi par “Norvik bankas” komunikācijas vadītāju5


“Norvik bankas” komunikācijas vadītāja
“Norvik bankas” komunikācijas vadītāja
Publicitātes foto

Ar septembri “Norvik bankas” komandai ir pievienojusies komunikācijas vadītāja Vineta Vilistere-Lāce, portālu “LA.lv” informēja “Norvik bankā”.

Viņai ir vairāk nekā 15 gadu darba pieredze sabiedrisko attiecību jomā, vadot komunikāciju aktivitātes, kas sekmēja uzņēmējdarbības attīstību Latvijā un veicināja Latvijas tēla atpazīstamību pasaulē.

Pēdējos 10 gadus, vadot Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Sabiedrisko attiecību nodaļu, Vineta strādāja ar publicitātes projektiem, kas nodrošināja uzņēmējdarbības atbalstu visā uzņēmējdarbības ciklā, ārvalstu investīciju projektu piesaistē, inovāciju attīstībā un tūrisma piesaistē.

Vineta Vilistere-Lāce studējusi žurnālistiku un sabiedriskās attiecības Latvijas Universitātē un Latvijas Kristīgajā akadēmijā.

Kā skaidroja “Norvik bankas” valdes priekšsēdētājs Olivers Ronalds Bramvels, lai nostiprinātu savas pozīcijas Latvijas tirgū, pēdējo četru gadu laikā banka ir strādājusi pie bankas darbības efektivitātes uzlabošanas, tostarp spēcinājusi darbinieku rindas ar dažādu nozaru profesionāļiem.

Līdzās tam banka paplašinājusi bankas padomes sastāvu, kam pievienojās bijušais NATO ģenerālsekretārs Anderss Fogs Rasmusens un tiesību zinātņu doktors Augusts Hanings.

“Norvik banka” bankai ir 26 gadu pieredze, un tā ir viena no desmit lielākajām bankām Latvijā pēc aktīvu apjoma.

Saistītie raksti

Banka lepojas ar jau vairāk nekā 100 000 klientu, īpašu uzmanību veltot senioriem, kuri veido aptuveni divas trešdaļas no klientu skaita.

2018. gada 2. ceturksnī “Norvik banka” strādāja ar 31 000 eiro peļņu, savukārt bankas aktīvu apjoms šajā pārskata periodā sasniedza 618,7 miljonus eiro.

LA.lv