Sports
Futbols

Vilki sāk nometni, Stojanovičs nosauc liekos un savus asistentus0


Slaviša Stojanovičs
Slaviša Stojanovičs
Foto: LETA

Pirms Latvijas futbola izlases treniņnometnes sākuma 2020.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas ciklam no komandas atskaitīti pussargi Artūrs Zjuzins un Jevgeņijs Kazačoks, informē Latvijas Futbola federācija (LFF).

Slovēņu speciālista Slavišas Stojanoviča vadītās Latvijas izlases treniņnometni līdz ar to uzsākuši 26 futbolisti, kamēr par trenera palīgiem kļuvuši serbs Nebojša Milosevičs un slovēnis Envers Čiričs, savukārt vārtsargu trenera lomā strādā Aleksandrs Koliņko.

Sagaidāms, ka nākotnē Stojanovičam palīdzēs tikai viens ārvalstu speciālists, kamēr vēl viens tiks piemeklēts no Latvijas treneru vidus.

Treniņus Latvijas komanda uzsāks pirmdien Jelgavā, bet otrdien tā ar tiešo reizi dosies uz Ziemeļmaķedoniju, kur atklās kvalifikācijas ciklu.

Saistītie raksti

Latvijas izlases kandidātu sarakstā iekļauts vien 18 gadus vecais pussargs Kristers Tobers, kurš pērnajā sezonā parādīja ievērojamu progresu un gada beigās bija jau “Liepājas” komandas kapteinis. Viņš pārstāv arī dažāda vecuma Latvijas jaunatnes izlases.

Izlases kandidātu sarakstā pēc ilgāka laika posma atgriezies Oļegs Laizāns, kurš ilgstoši ārstēja savainojumu.

Tiesa, starp sarakstā iekļautajiem nav pērnā gada Latvijas labākā futbolista Dāvja Ikaunieka, kurš šobrīd dziedē traumu. No rudenī izsauktajiem savainojumu šobrīd dziedē arī vārtsargs Roberts Ozols, bet pussargi Vladimirs Kamešs un Aleksejs Saveļjevs šoreiz nav saņēmuši uzaicinājumu.

LA.lv