×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
6. marts, 2012
Drukāt

Vilks izteicis Jezdakovai brīdinājumu par nepieņemamu komunikāciju ar medijiem

jezdakova1306

Finanšu ministrs Andris Vilks izteicis brīdinājumu Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektorei Nelijai Jezdakovai par nepieņemamu komunikāciju ar medijiem.

Ministrs aģentūrai BNS norādīja, ka tad, ja būs vēl turpmāki pārkāpumi, būs jārīkojas vēl stingrāk.

Vilks sacīja, ka viņš ar Jezdakovu ir ticies pirmdien, 5.martā, un uzklausījis viņas paskaidrojumus. Jezdakova atzinusi, ka nedrīkstēja žurnālistu nosaukt par “svoloču”, taču, runājot kopumā par komunikāciju ar medijiem, viņa uzskata, ka runā ar žurnālistiem pietiekami daudz, taču tas netiek novērtēts.

“Izskatās, ka VID joprojām nesaprot, ka tam ir jāmaina veids, kā tas komunicē. Nepietiek ar to, ka sniedz ļoti daudz informācijas, nepieciešams arī proaktīvāks, personīgs ieguldījums. Vadītājam jārunā daudz. Ja pieprasījums ir ļoti liels, viņam jārunā,” uzsvēra ministrs.

Uz jautājumu, vai varētu sagaidīt ar komunikāciju tieši atbildīgo VID darbinieku maiņu, Vilks atbildēja, ka tas tiks vērtēts. “Sākotnēji jāmēģina esošajos ietvaros, bet, ja tas nav iespējams, cilvēki nemainās un nesaprot tās lietas, tad ir jādomā, vai vajag vairāk cilvēku vai citu vadību,” viņš pastāstīja.

Viņš arī atgādināja, ka uzdevis mēneša laikā izstrādāt VID komunikācijas stratēģiju.

Kopumā vērtējot VID vadītājas darbu, Vilks informēja, ka pēdējā laikā ir paveikts ļoti daudz labu lietu un īstenotas arī vairākas reformas, vienlaikus vēl ir daudz, ko var uzlabot.

Latvijas Televīzijas raidījums “De facto” svētdien VID komunikāciju nodēvēja par katastrofu, jo, organizējot ģenerāldirektores Jezdakovas interviju, esot bijis jāiesaista pat premjera birojs, turklāt jau pēc notikušās intervijas VID ģenerāldirektore atļāvusies žurnālistem Jānim Gestem nodot sveicienu, ka viņš ir “svoločs”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+