×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
30. oktobris, 2013
Drukāt

Vilks sola sagatavot arī nākamo budžetu, lai pēc vēlēšanām jaunajai valdībai nav jāmokās

Foto: LETAFoto: LETA

Finanšu ministrs Andris Vilks (V) ir gatavs izstrādāt arī 2015.gada valsts budžetu, lai pēc nākamgad gaidāmajām Saeimas vēlēšanām jaunajai valdībai nav jāmokās.

Vilks intervijā  biznesa informācijas portālam “Baltic Business Service” atzina, ka 2015. gada budžets jau ir principā sagatavots. “Pēc šodienas datiem mēs redzam, ka tur nav vairs iespējams nekā izvērsties. Bet es ļoti ceru, ka nākamgad ekonomika augs straujāk, nodokļu [ieņēmumu] būs vairāk un politiķiem būs, ko dalīt. Šis ir priekšvēlēšanu gads, un nākamgad gaisotne būs reāli sakarsēta. Esmu gatavs nākamo budžetu arī aiznest, lai jaunajai valdībai nav jāmokās un jāvelk garumā,”  teica finanšu ministrs.

Vilks izteica cerību, ka politiķi ievēros noteiktos budžeta deficīta līmeņus. “Mēs taisām budžetu trīs gadiem un es ceru, ka tajā būs pavisam nelielas izmaiņas, kas vērstas uz Latvijas konkurētspējas nostiprināšanu, nevienlīdzības mazināšanu, bet budžeta deficīta līmeņi netiks pārkāpti. To mēs laikam tomēr būsim iemācījušies, neskatoties uz to, ka tagad starp [valsts budžeta] lasījumiem vēl gaida 800 pieprasījumu. Es domāju, ka beigu beigās tas rezultēsies saprātīgā kompromisā, kas mūsu budžeta deficītu neietekmēs,”  teica finanšu ministrs.

Nākamās Saeimas vēlēšanas notiks 2014.gada 4.oktobrī.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+