Kultūra
Māksla

Viļņa Bulava “Avīžu bildītes” izstādītas Liepājā0

Publicitātes foto

Liepājā, galerijā “Romas dārzs”, no 9. jūnija skatāma mākslinieka Viļņa Bulava karikatūru izstāde “Avīžu bildītes”, informē galerijas vadītāja Astra Dzērve.

Izstādē prezentēti mākslinieka atlasīti oriģinālzīmējumi, kas bijuši publicēti laikrakstā “Kursas Laiks” un interneta portālā “IrLiepāja.lv” pēdējās desmitgades laikā. Savās karikatūrās mākslinieks asi, precīzi un ar humoru tvēris dažādas sadzīves un politiskās situācijas, iemūžinājis laikabiedrus, politiķus un sabiedriskus darbiniekus.

Vilnis Bulavs dzimis Liepājā. Šeit arī sācis pirmās skolas gaitas. Māksliniecisko izglītību ieguvis J. Rozentāla Rīgas mākslas vidusskolā un Latvijas Mākslas akadēmijā, kur absolvējis grafikas nodaļu, kā arī ieguvis mākslas maģistra grādu. Paralēli radošajam darbam ir ilggadējs mākslas priekšmetu pasniedzējs.

Mākslinieks izstādēs piedalās no 1994. gada, strādā akrila, akvareļa, pasteļa un dažādās grafikas tehnikās. Darbojas grāmatu grafikā. Radījis karikatūras un ilustrācijas dažādiem Rīgas preses izdevumiem, tai skaitā “Nedēļas Pulss”, “Jaunā Avīze”, “Klubs”, “Ievas Veselība”, ilgstošākā sadarbība ir ar reģionālo laikrakstu “Kursas Laiks”. Viļņa Bulava karikatūras presē tiek publicētas kopš 1999. gada.

Saistītie raksti
LA.lv