Mobilā versija
-2.8°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
19. novembris, 2015
Drukāt

Viļņā lieli policijas spēki tvarsta izbēgušu jaunieti ar Kalašņikova automātu (1)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Viļņas policija ceturtdienas vakarā mobilizējusi lielus spēkus, lai notvertu jaunieti, kas izbēdzis no policijas komisariāta ar policistiem atņemtu Kalašņikova automātu.

Lai gan jaunietis saslēgts roku dzelžos, policija brīdinājusi, ka izbēgušajam esot psihiska rakstura problēmas. Tā aicinājusi cilvēkus neiziet no mājām un neatvērt durvis nepazīstamiem cilvēkiem, bet, ieraugot izbēgušo, ziņot pa vienoto ārkārtējās palīdzības izsaukuma tālruni 112.

Kā pastāstījis policijas ģenerālkomisāra vietnieks Edvards Šileris, operācijā iesaistījusies arī policijas pretterorisma operāciju vienība “Aras”. Pēc viņa teiktā, 1991.gadā dzimušais jaunietis izbēdzis, kad atvests uz policijas komisariātu “saistībā ar administratīvo arestu”.

Policija norobežojusi satiksmi Laisves prospektā. Pēc aculiecinieku teiktā, Šešķines mikrorajonā veidojas lieli satiksmes sastrēgumi, policija aplenc mikrorajona pagalmus.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. ka tik nav kāds Grantiņam līdzīgs?
    Policija ar automātiem rokās neiet kriminālos apcietināt…

EK rosina veidot Eiropas aizsardzības fonduPlāno ietaupīt līdz 100 miljardiem eiro gadā bruņojuma iegādē
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+