Mobilā versija
-0.4°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
29. jūnijs, 2012
Drukāt

Viļņā pieejami koplietošanas auto 


No šīs nedēļas arī Viļņā pieejams pasaulē populārais automašīnu koplietošanas pakalpojums “CityBee”, kas dod iespēju jebkurā diennakts laikā lietot “CityBee” automašīnas, kas pieejamas vairākās Viļņas vietās, iepriekš reģistrējoties portālā “www.citybee.lt” un rezervējot konkrētu laiku internetā vai pa telefonu.

 

Lietuvieši šo pakalpojumu ieviesuši, novērtējot tā lielo popularitāti citās Eiropas pilsētās, kur tas palīdzējis ierobežot privāto un dienesta automobiļu lietošanu, samazināt sastrēgumus, risināt stāvvietu trūkuma problēmu. Maksa par auto nomu – viens lits (20,4 santīmi) stundā – un par nobraukto attālumu – viens lits par kilometru. Tajā jau iekļauta arī degvielas cena. Piemēram, klientam, kas darba dienā trīs stundu laikā pa pilsētu nobraucis 30 kilometrus, būs jāmaksā 33 liti (6,73 lati). Braucieniem lielos attālumos paredzētas atlaides. Šobrīd “CityBee” stāvlaukumi atrodas četrās pilsētas vietās, un tajos pieejamas 38 automašīnas, bet jau šā gada laikā laukumu skaitu paredzēts palielināt līdz 12 un automobiļu skaitu – līdz simtam. Jau rudenī šo pakalpojumu domāts piedāvāt Kauņā, bet no nākamā gada – arī citās lielākajās Lietuvas pilsētās.

 

Pievienot komentāru

Kāpēc uz auto slotiņām uzvilkt zeķes un vēl pāris noderīgi padomi ziemai (1)Domājams, ka autovadītāji piekritīs – ziema nav pats patīkamākais gadalaiks.
“Google” TOP 10 meklētākie vārdi no Latvijas (1)Tīmekļa meklēšanas vietne “Google” publiskojusi Latvijā meklētākos atslēgvārdus 2016. gadā. * pokemon go * euro 2016 * iphone 7 * eurovision 2016
Draugiem Facebook Twitter Google+