Mobilā versija
Brīdinājums +1.1°C
Zeltīte, Andis
Otrdiena, 21. novembris, 2017
11. augusts, 2015
Drukāt

Viļņas čigānu tabors ir viens no lielākajiem heroīna izplatīšanas centriem, uzskata ministrs (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Viļņas čigānu tabors ir viens no lielākajiem heroīna izplatīšanas centriem Lietuvā, otrdien radiostacijai “Žiniu radijas” sacīja iekšlietu ministrs Sauļus Skvernelis, vienlaikus atzīstot, ka šo problēmu nav iespējams atrisināt vienīgi ar policejiskām metodēm.

“Nocērtot vienu hidras galvu, izaug cita, jo kriminālais bizness ir pietiekami ienesīgs, viens no pašiem ienesīgākajiem organizētās noziedzības veidiem, tāpēc mums tabora jautājums ir jārisina gan ar policejiskiem soļiem, gan sociāliem,” skaidroja ministrs.

Viņš arī atzina, ka policijas jau ilgu laiku veikto operāciju gaitā vienas maiņas laikā Viļņas čigānu taborā tiek aizturēti 60-70 cilvēki, kas tur ieradušies pēc narkotikām.

“Tiek aizturēti cilvēki, kuriem ir narkotiskās vielas, ir sāktas vairākas pirmstiesas izmeklēšanas lietas par glabāšanu,” sacīja ministrs.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vajag fiziski iznīcināt visus ķēdes dalībniekus – narkotiku ražotājus, tirgotājus, transportētājus un arī narkomānus. Un viss.

Francijā policists nošauj trīs cilvēkus un izdara pašnāvībuFrancijā 31 gadu vecs policists nošāvis trīs cilvēkus un pēc tam izdarījis pašnāvību, svētdien paziņojušas varasiestādes.
Draugiem Facebook Twitter Google+