×
Mobilā versija
+15.1°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
10. jūlijs, 2015
Drukāt

Viļņas mērs dod cienīgu atbildi Krievijas vēstniekam (2)

Foto - Anita PirktiņaFoto - Anita Pirktiņa

Viļņas mērs Remigijs Šimašus izpelnījies atzinīgus vārdus no Ukrainas medijiem par atbildi, ko sniedzis uz Krievijas vēstnieka aicinājumu apciemot Krimu.

“Krievijas vēstnieks oficiālas pieklājības vizītes laikā it kā starp citu aicināja mani uz Krimu… Atbildēju, ka mīļuprāt apmeklēšu Krimu, kad saņemšu uzaicinājumu no Ukrainas vēstnieka,” savā tīmekļa profilā ierakstījis mērs. Viņa piezīme nav palikusi nepamanīta Ukrainas medijiem. “Lietuvas galvaspilsētas mērs Remigijs Šimašus ar pašcieņu atbildējis uz Krievijas vēstnieka aicinājumu apciemot okupēto Krimu,” raksta Ukrainas ziņu portāls “Obozrevatel.com”, neaizmirstot atgādināt, ka līdz šim Krimu oficiālā vizītē apmeklējis tikai viens Zimbabves ministrs. Viļņas pašvaldības paziņojumā par Krievijas vēstnieka Aleksandra Udaļcova pieklājības vizīti pie mēra norādīts, ka tikšanās laikā pārrunātas Viļņas un Maskavas sadarbības iespējas kultūras un uzņēmējdarbības jomā, kā arī ilggadējo projektu “Viļņas nams Maskavā” un “Maskavas nams Viļņā” pašreizējā situācija un tālākas attīstības iespējas. Krievijas vēstnieks rosinājis rīkot abu pašvaldību delegāciju apmaiņu un dalīties pieredzē. “Mēs nevaram ignorēt pašreizējo ģeopolitisko situāciju. No tās ir un būs atkarīga sadarbība starp Viļņu un Maskavu,” norādījis Šimašus.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Atbraukt pie mums uz Krimu nedrikst, jo uzreiz cilveki sapratis cik slima irUkrainas vadiba ar saviem meliem par bada mirstoso Krimu.Krima bija Krievijas,ir Krievijas un bus tikai Krivijas.

  2. Kāpēc LETA neraksta, ka Krievijas vēstnieks Šimaša kungam slavējis Rīgas mēru. Tā, lūk, vajagot sadarboties ar Maskavu! Vislabākās attiecības! Nez vai Viļņas mērs sekos šai pamācībai…

Draugiem Facebook Twitter Google+