×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
3. februāris, 2012
Drukāt

Viļņas sabiedriskā transporta kontrolieri izdala karstu tēju

tante

Lai palīdzētu nosalušajiem sasildīties, biļešu kontrolieri Viļņas sabiedriskajā transportā izdala pasažieriem siltu tēju, paziņojusi pilsētas pašvaldība.

 

Salam neatlaižoties, tuvāko dienu laikā kontrolieri plāno izdalīt pasažieriem tūkstošiem krūzīšu tējas. “Šo ārkārtīgi auksto dienu laikā kontrolieri būs uz vietas, lai ikvienam pasažierim piedāvātu mazu gabaliņu siltuma. Lai tasīte karstas tējas ir maza daļiņa siltuma viņu ceļā uz nākamo pieturas punktu,” paziņojis Viļņas mērs Artūrs Zuoks, kurš ir arī šīs idejas autors.

Viļņas pilsētas dome aicinājusi pilsētas iedzīvotāju rūpēties ne tikai par sevi, bet arī par apkārtējiem, kuriem varētu draudēt nosalšana. Pilsētas sociālais dienests strādās pastiprinātos apstākļos, lai parūpētos par visiem, kuriem nepieciešama vieta, kur patverties šajā aukstajā laikā. Arī labdarības organizācijas, kuras vada patversmes, ir lūgtas strādāt pastiprinātos apstākļos.

Aukstās ziemas sezonas laikā nakts patversmes Viļņā būs atvērtas ikvienam 24 stundas dienā, un sociālā dienesta autobusi, kuri apbraukā pilsētu, savācot cilvēkus uz patversmēm, veiks papildu reisus. Pilsētas pašvaldība piešķirs arī papildus pārtiku zupas virtuvēm un citiem sociālo dienestu centriem, lai palīdzētu Viļņas iedzīvotājiem pārdzīvot bargo ziemu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+