Mobilā versija
Brīdinājums +5.9°C
Vilnis, Raimonds, Laine
Sestdiena, 29. aprīlis, 2017
2. aprīlis, 2015
Drukāt

Viļņas vicemēram par kukuļošanu prasa piecu gadu cietumsodu (1)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs foto

Lietuvas prokuratūra lūdz atzīt līdzšinējo Viļņas vicemēru Romu Adomaviču no Sociāldemokrātu partijas par vainīgu kā kukuļošanas vidutāju un piespriest viņam piecu gadu cietumsodu.

Cietumsodu Viļņas prokurors Lins Kupruševičs prasīja tiesas sēdē vakar. Adomavičs ir apsūdzēts par 11,6 tūkstošu eiro kukuļa pieprasīšanu 2012. gadā apmaiņā pret solījumu ietekmēt pašvaldības darbiniekus, lai tie pieņemtu labvēlīgu lēmumu publisko iepirkumu konkursā par ūdens apgādes izbūvi un renovāciju. Apsūdzētais savu vainu neatzīst, sakot, ka ir kļuvis par provokācijas upuri. 2012. gadā neoficiāli tika vēstīts, ka kukuli Adomavičam devis bijušais Lietuvas galvaspilsētas pašvaldības ūdenssaimniecības uzņēmuma “Vilniaus vandenys” vadītājs Darjus Norkus, kas ir Lietuvas Sociāldemokrātu partijas biedrs. Adomavičs 2012. gada oktobrī līdz lietas apstākļu noskaidrošanai savu darbību partijā apturēja.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Mr 20 LT? =D

Dienas klāt pie atvaļinājuma, ja ir bērns vai jākopj slimnieks. Ierosinājums EiropāEiropas Komisija ierosina noteikt labākus vecāku atvaļinājuma standartus
Draugiem Facebook Twitter Google+