Latvijā
Politika

Vilnītis cer, ka Bondars pretstatā Šleseram un Zatleram neizrādīsies ‘beigts zirgs’ 16

“Ja tu redzi, ka jāj uz beigta zirga, kāp nost,” intervijā “Delfi TV ar Jāni Domburu”, runājot par savu līdzšinējo pieredzi politikā pirms vienošanās ar Latvijas Reģionu apvienību atzina Liepājas domes mēra amata kandidāts un biedrības “Liepājnieki” pārstāvis Jānis Vilnītis (LRA), kurš iepriekš nomainījis divus politiskos spēkus.

Vilnītis savulaik bijis Zatlera Reformu partijas un “Latvijas pirmās partijas/”Latvijas ceļa”” (LPP/LC) biedrs, taču tagad politiķis Liepājas pilsētas domes vēlēšanās startē no Latvijas Reģionu apvienības (LRA). Runājot par iepriekšējiem politiskajiem spēkiem, kurus pārstāvējis, politiķis norādīja: “Ja tu redzi, ka jāj uz beigta zirga, kāp nost.”

Sadarbību ar LRA Liepājas mēra amata kandidāts vērtē atzinīgi. “Reģionu apvienībai ir viens pluss – Mārtiņš Bondars neiejaucas Liepājas jautājumos,” uzsvēra Vilnītis.

Vaicāts, kas vienojis abus iepriekšējos politiskos spēkus, Vilnītis pamatoja, ka sākotnēji abas partijas bijušas jaunas un tām bijis pārmaiņu potenciāls. Runājot par dalību LPP, Vilnītis pamatoja, ka viņš tur bijis “kristīgā redzējuma” dēļ, kā arī piemetināja, ka LPP bijis “viens no visu laiku spēcīgākajiem ekonomikas ministriem Juris Lujāns”.

LA.lv