×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
14. marts, 2012
Drukāt

Vilnītis: ZZS jāpierāda, ka tā ir dzīvotspējīga arī bez Lemberga ietekmes

lembergs1210

Distancēšanās no Ventspils mēra Aivara Lemberga Zaļo un zemnieku savienībai (ZZS) nāktu tikai par labu, pierādot, ka partija ir dzīvotspējīga arī bez viņa, – komentējot Saeimas ZZS frakcijas priekšsēdētāja Augusta Brigmaņa izteikumus, ka Ventspils mērs “distancējas no konkrētas darbības ZZS, jo viņam ir savas rūpes”, “Rietumu Radio” sacīja Zatlera reformu partijas (ZRP) valdes loceklis Jānis Vilnītis.

Viņš norādīja, ka ieinteresētai pārtraukt sadarbību ar Lembergu ir jābūt pašai ZZS. “Partijai jāpierāda, ka tā ir dzīvotspējīga arī bez Lemberga ietekmes,” uzskata Vilnītis, uzsverot, ka ZRP nav pret sadarbību ar ZZS, bet pret sadarbību ar oligarhiem.

Jautāts, vai ZRP pirms Saeimas vēlēšanām novilktās “sarkanās līnijas” sadarbībai ar ZZS nav palikušas blāvākas, Vilnītis atbildēja izvairīgi, norādot, ka to vislabāk varētu pateikt “partijas biedri, kuri strādā valdības koalīcijā”. Viņš atkārtoja jau iepriekš sacīto, ka ZZS ir daudz profesionālu cilvēku, ar kuriem kopā strādāt nebūtu problēmu.

Runājot par marta beigās gaidāmo ZRP kopsapulci, Vilnītis atzina, ka tajā noteikti pieņems lēmumu par partijas nosaukuma maiņu. Partijas vadītāja Valda Zatlera nomaiņa iepriekš nav plānota un, kā uzskata Vilnītis, nenotiks. “Prognozēju, ka mazliet pamainīsies partijas valdes un ētikas komisijas sastāvs, bet tas, kas mani visvairāk interesē, ir partijas valdes locekļu atskaites par saviem labajiem un ne tik labajiem darbiem,” sacīja Vilnītis, piebilstot, ka vēl nav īstas skaidrības par ZRP zīmola maiņu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+