Vilsona vērtīgā ripa papildlaikā 0

Rīgas “Dinamo” hokejisti pārbaudes turnīru Čehijas galvaspilsētā Prāgā vakar sāka ar uzvaru papildlaikā pret Kazaņas “Ak Bars” – 3:2 (1:0, 1:2, 0:0, 1:0).

“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm 24

Malā palika komandas vecākie spēlētāji Sandis Ozoliņš un Rodrigo Laviņš, vārtus sargāja čehs Jakubs Sedlāčeks. Mača pamatlaikā pa ripai iemeta nomināli otrās maiņas uzbrucēji Pols Šekura un Miks Indrašis, kuriem līdzās darbojās Roberts Bukarts, bet papildlaikā uzvaras vārtus guva Kails Vilsons.

Pirmajā periodā, spēlējot četri pret četri, uzbrukuma zonā meistarīgi ar pretinieku tika galā Arvīds Reķis un nolika ripu uz nūjas Šekuram. Kanādietim metiens praktiski tukšos vārtos nesanāca, taču viņš turpināja cīņu, panākot 1:0. Pēc tam divus vārtus guva “Ak Bars”, otros – mazākumā. Otrā perioda beigās roku meistarību demonstrēja Indrašis, apmulsinot teju visu Kazaņas piecnieku un izspēlējot “sieniņu” ar vienaudzi Bukartu, pēc kuras atlika ripu iemest tukšos vārtos – 2:2. Taču līdzīgā situācijā trešā perioda sākumā, saņemot perfektu piespēli no Aleksandra Ņiživija, notrīcēja Meta Robinsona roka. Komandas veica arī nestandarta pēcspēles metienu sēriju, kurā meistarīgāki bija kazaņieši (2:0). Pērno pasaules čempionu vārtsargu Konstantīnu Baruļinu nespēja apspēlēt Vilsons, Šekura, Indrašis, Bukarts un Andris Džeriņš. Šodien pulksten 18.30 “Dinamo” sāks spēli pret mājinieku komandu “Lev”, kas vakar mērojās spēkiem ar Ufas “Salavat Julajev”.