dinamoriga.eu

Vilsonam divi vārti, “Dinamo” bullīšos zaudē Ufai 0

Hokeja klubs Rīgas “Dinamo” piektdien pārbaudes turnīru Prāgā noslēdza ar 3:4 zaudējumu pēcspēles metienos Ufas “Salavat Julajev” un ierindojās pēdējā, ceturtajā vietā.

“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 33
Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 15
Mājas
12 senlatviešu ticējumi par Jurģu dienu: kāda šī diena, tāda visa vasara? 25

Divus vārtus “‘Dinamo” labā guva Kails Vilsons, bet vienu reizi izcēlās Marsels Haščāks.

Pirmos divus vārtus šajā mačā guva Rīgas “Dinamo” uzbrucējs Vilsons. Vispirms viņš ar Kristapu Sotnieku aizskrēja 2:1 pretuzbrukumā un neatstāja cerības pretinieku vārtsargam Jiro Tarki. Pēc tam vārtu priekšā labi pacīnījās Sandis Ozoliņš, nosedzot Tarki redzamību, un Vilsons guva otros vārtus. Līdz pārtraukumam “Salavat Julajev” spēja panākt izlīdzinājumu – izgājienu vienatnē pret Mikaelu Telkvistu realizēja Anti Filstrēms, bet tad mazākumā ripa ielidoja vārtos no Oskara Cibuļska slidas.

Otrā perioda sākumā “Dinamo” spēlētāji aktīvi nostrādāja pretinieku zonā un uzbrukums vainagojās ar Marsela Haščāka vārtu guvumu – 3:2.Vēlāk rīdziniekiem bija vēl vairākas labas iespējas gūt vārtus. Izcelties varēja Marsels Hosa, Mārtiņš Cipulis, Miks Indrašis, taču Jiro Tarki deva iespēju ufiešiem palikt spēlē.

Trešais periods rīdziniekiem iesākās ļoti neveiksmīgi un ufieši guva vārtus, līdzsvarojot rezultātu. Perioda vidū diezgan ievērojams pārsvars bija Ufas hokejistiem, tomēr vārti netika gūti un nācās spēlēt papildlaikā. Tajā noraidījumu nopelnīja Artūrs Kuzmenkovs, bet komandas biedri izturēja. Papildlaika beigās arī “Dinamo” ieguva iespēju spēlēt vairākumā, Marsels Hosa paguva izdarīt divus metienus, tomēr tie nebija sekmīgi.

Pēcspēles metienos “Dinamo” zaudēja ar 0:2. Savas iespējas rīdziniekiem neizmantoja ne Aleksandrs Ņiživijs, ne Miks Indrašis.

Dienu iepriekš “Dinamo” grupas turnīra spēlē zaudēja “Salavat Julajev” ar 0:1.

Nākamās pārbaudes spēles Rīgas “Dinamo” aizvadīs “Latvijas dzelzceļa kausā”, kas no 26. līdz 29. augustam risināsies “Arēnā Rīga”.