×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
20. novembris, 2013
Drukāt

Vilsons: Par Rīgas pārsteigumiem, Hosu un nākotni (1)

foto: LETAfoto: LETA

Viens no visu laiku labākajiem leģionāriem – tā noteikti var teikt par Rīgas “Dinamo” uzbrucēju Kailu Vilsonu, kurš 27 spēlēs sakrājis 28 punktus un KHL rezultatīvāko spēlētāju sarakstā ieņem ceturto vietu.

Protams, ir pāragri spriest, vai kanādieti nākamajā sezonā vēl redzēsim Rīgā vai viņu tāpat kā iepriekšējos “Dinamo” līderus pārvilinās kāds naudīgāks KHL klubs, taču 28 gadus vecais uzbrucējs sarunā ar “LA” norādīja, ka Latvijas klubā jūtas ļoti komfortabli. Un atšķirībā no citiem ziemeļamerikāņiem šķiet – tā nav tikai tradicionāla pieklājības frāze.

“Šī sezona ir tikai pusē, līdz ar to par ātru domāt, kas būs nākamsezon. Vasarā var daudz kas notikt, taču, ja te paliktu Marsels Hosa un mūsu maiņai atrastos vēl viens labs spēlētājs, tā būtu lieliska situācija. Man ļoti patīk Rīga, līdzjutēji ir vienreizēji. Taču jādzīvo šodienai, un līdz šim mums izdodas ļoti laba sezona. Es nemaz nezināju, ka septiņas uzvaras pēc kārtas ir “Dinamo” rekords. Pēdējā spēlē mazliet paveicās, taču smagi strādājām un izdevās uzvarēt.

Spēlējam kā komanda, daudzi spēlētāji smagi strādā. Spēlējam vienkārši, reizēm gan parādās nestabilitāte – ejam augšā, lejā, tomēr esam laba komanda, jo atrodam veidus, kā uzvarēt arī sarežģītās situācijās. Protams, jāizceļ arī vārtsargs, kurš parasti neielaiž vairāk par vienu, diviem vārtiem un tas mums dod labas iespējas uzvarēt. Cerams, spēsim tā turpināt.

Protams, mani pārsteidz tas, ka esam konferencē trešajā vietā, jo pagājušajā sezonā “Dinamo” rezultāti bija vājāki un grūti gaidīt tik strauju uzlabojumu. Taču mēs skatāmies uz katru nākamo pretinieku, gatavojamies un ticam, ka varam viņus uzvarēt, ja spēlēsim savu spēli. Tā arī punkti krājas.

Mūsu maiņā parasti ir kādas izmaiņas – es esmu ar Marselu Hosu, bet trešais spēlētājs regulāri mainās. Tas ir izaicinājums, taču vienlaikus arī parāda, ka mums ir dziļš sastāvs un daudzi puiši var malā nospēlēt. Esam spējuši būt veiksmīgi neskatoties uz to, kurš ir trešais spēlētājs. Protams, ja varētu izvēlēties, tad teiktu, ka labāk ir viens regulārs partneris, taču ikviens, kas mums pievienojas, smagi strādā, sper soli uz priekšu un dara labu darbu. Nevaram žēloties. Marsels Hosa ir lielisks spēlētājs, viņam Rīgā vienmēr ir labas sezonas. Cerams, ka viņš tāpat arī turpinās un mēs kopā palīdzēsim komandai uzvarēt.

Kurš ir bijis labākais no partneriem, kas bijuši mūsu maiņā? Šodien ar Polu (Šekuru) bija lieliska sapratne. Nezinu, vai viņš paliks, taču mēs labi spēlējām un man patiktu, ja saglabātos šāda maiņa. Šobrīd ir tā, ka eju uz treniņu un nezinu, kurš mums būs trešais partneris. Taču citiem ir tā, ka viņiem abi partneri mainās, līdz ar to – labi, ka vismaz par vienu (Hosu) ir pārliecība.

Vai šī man ir labākā sezona? Grūti spriest, jo katrā komandā ir cita situācija un reizēm tu atrodi ķīmiju ar maiņas partneriem, reizēm – ne. Man par šo sezonu ir liels prieks, jo komanda uzvar un tad ir joki, smiekli, labs noskaņojums. Protams, arī par savām sekmēm ir gandarījums, taču primārais tomēr ir komanda – ja mēs uzvaram, tad viss ir kārtībā. Neko vairāk nevaru vēlēties.”

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vilsonam taisnība. Ja būtu vēl viens labs zēns un Ozoliņam blakus jauns un labs pārinieks, varētu runāt par visas līgas labāko maiņu. Bet ir labi arī šitā, jo citi ir vēl švakāki.

Draugiem Facebook Twitter Google+